Mehmet Demirkol: Ünal Aysal'dan sonra Türkiye çok değişti! Artık geri dönmesi...

29 Kasım 2017 11:46- Son Güncelleme - 29 Kasım 2017 11:46
Google news abonelik

Mehmet Demirkol: Galatasaray'ın bu kadar yüksek para ödemesinin sebebi yabancı sınırlaması.

Mehmet Demirkol: Yabancı sınırı, Almanya'yı zengin eder! Görüyoruz işte Tarık Çamdal'ı. Tarık Çamdal Eskişehirspor'dan Galatasaray'a transfer olmadan önce 1 tane futbol yorumcusu olumlu görüş bildirmedi. Çocuğun suçu yok.

Mehmet Demirkol: Fenerbahçe'yi 20 senedir aynı isimler yönetiyor? Kim çıktı? Beşiktaş'ta Necip dışında kim çıktı? Trabzonspor, Bursa, Antep çıkarıyor. Tüm Türkiye onları yiyor!

Mehmet Demirkol: Sinan Gümüş kaç senedir Galatasaray'da bir türlü istikrarı sağlayamadı. Büyük takım beklemez. Bir yandan da yabancı sınırı geliyor. Bunu da düşünmek lazım.

Mehmet Demirkol: "Galatasaray, Beşiktaş'ı yerle yeksan edebilir"

Eskişehirspor'da hesapları çıkarırsın; Alper Potuk, Tarık Çamdal gibi isimlerden gelen paralar nereye gitmiş. 70 milyon TL ediyor. Borçları ise 200 milyon lira...

 

Bu paralar nereye gitmiş açın bakın. Sadece Eskişehirspor değil, Türk futbolu kurtulur. Herşey açığa çıkar. Bizi bu hale transfer lobisi getirdi! Transfer lobisinin çalışmaları sebeptir! Biz de niye çok hoca değişiyor? Çok transfer olsun diye!

Sayın Cumhurbaşkanı'na "Efendim yerliler mi oynasın yabancılar mı?" derseniz tabi ki yerliler diyecek. Sizi oraya (TFF) niye getirdiler, bu işleri çözün diye...

 

Ünal Aysal'ın geleceği bir ortam var mı emin değilim. Bu çok bomba bir haber. Türkiye öyle bir değişti ki...