Mehmet Sak, Trabzonspor maçı öncesi iddialı!

22 Kasım 2019 11:41- Son Güncelleme - 22 Kasım 2019 11:45
Google news abonelik

Ankaragücü forması giyen Mehmet Sak, Süper Lig’in 12.haftasında Trabzonspor ile sahalarında oynayacakları maç öncesi Radyospor’a konuştu. Ligi bitirebilecekleri en iyi yerde bitirmek istediklerini söyleyen sarı-lacivertli futbolcu, ”Trabzonspor’un eksikleri bizi ilgilendirmiyor. Tek düşüncemiz 3 puan” ifadelerini kullandı.

Radyospor’da Spor Kazanı programında Emrah Karalinç’in canlı yayında konuğu olan Mehmet Sak’ın açıklamaları şu şekilde:

Mehmet Sak: "Trabzonspor'un eksikleri bizi ilgilendirmiyor, hedefimiz 3 puan"

Bizim için Trabzonspor maçı çok önemli. Milli arayı iyi geçirdik. Trabzonspor maçında kazanmak istiyoruz. Tüm hazırlığımızı bu yönde yaptık. Trabzonspor’un da eksikleri var ama bu bizi ilgilendirmiyor. Tek düşüncemiz alacağımız 3 puan.

Mehmet Sak: "Kazanmamız gerektiğinin bilincindeyiz"

Mehmet Sak: "Kazanmamız gerektiğinin bilincindeyiz"

Önceki sezon da Trabzonspor maçı sonrası yükselişe geçmiştik. Takım olarak kazanmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Hocamız da bu yönde bizi hazırladı. Trabzonspor maçını kazanacağımıza inanıyoruz.

Mehmet Sak: "Ligi, bitirebileceğimiz en iyi yerde bitirmek istiyoruz"

Mehmet Sak: "Ligi, bitirebileceğimiz en iyi yerde bitirmek istiyoruz"

Ankaragücü olarak ligdeki hedefimiz belli. Türkiye’nin en büyük camialarından biri. Elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Ligi bitirebildiğimiz en iyi yerde bitirmek istiyoruz.

Mehmet Sak: "Lig heyecanlı geçiyor, kalitesi ortada"

Takımlar arasında çok fazla farklılık görmüyorum. Herkes herkesi yenebilecek durumda. 2 maç kazanan takım kendisini bir anda ilk 5’te bulabiliyor. Ya da tam tersi. Bence lig heyecanlı geçiyor. Ligin kalitesini ortaya koyuyor.

Mehmet Sak: "Taraftarlarımızın beklentilerinin farkındayız"

Mehmet Sak: "Taraftarlarımızın beklentilerinin farkındayız"

Biz takım olarak elimizden geleni her zaman yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Var gücümüzle çalışıyoruz. Taraftarlarımızın beklentilerinin de farkındayız. Taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz.