Mehmet Topal'dan maç sonunda flaş itiraf: Bırakmayı düşündüm!

23.03.2018 - 22:56 | Son Güncellenme: 23.03.2018 - 22:56

Milli futbolcu Mehmet Topal, İrlanda Cumhuriyeti maçı sonrasında çarpıcı açıklamalar yaptı. Ay-yıldızlı futbolcu, milli formayı bırakmayı düşündüğünü, asıl hedeflerinin tecrübelerini genç oyunculara aktarabilmek olduğunu vurguladı.

Mehmet Topal’ın yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalardan Ajansspor’un derledikleri şu şekilde;

“Güzel bir galibiyet oldu”

Bugün takım olarak iyi bir oyun ortaya koyduğumuzu düşünüyorum, güzel bir galibiyet oldu. Bu sezon gerçekten çok zorlu geçiyor. Milli takıma gelip, en üst seviyenizi ortaya koymak zorundasınız.

“Bizi üzecek yorumlar yapılıyor”

Takım gençleşiyor, bize de ağabeyler olarak onlara destek vermek düşüyor. Bazı futboldan gelen ağabeylerin bizi üzecek yorumlarda bulunduğunu duyduk, bunlar da bizi üzüyor.

“Bırakmayı düşündüm”

Avrupa Şampiyonası'ndan sonra ben de milli takımı bırakmıyı düşündüm. İş milli takım olunca duygular ağır basıyor. Herkes elinden geleni yapıyor. Biz burada tecrübelerimizi genç kardeşlerimizi yansıtmaya çalışıyoruz. Bazı ağabeylerimizin Avrupa Şampiyonası'nda destek olduğı gibi biz de destek olmaya çalışıyoruz.

Sağduyu çağrısı

Biz millet olarak sanırım biraz sert olmaya başladık. Bir şeyler söylerken biraz daha sağduyulu olalım. Birlikte olursak bu takım başarılı oluruz. Millet olarak, basın olarak herkesin desteğini bekliyoruz. (AJANSSPOR)

Senin için hazırladığımız haberler