Mehmet Yiğiner: Transfer yasağımız önümüzdeki hafta kalkar

06.06.2018 19:22 - Son Güncelleme -
Mehmet Yiğiner: Transfer yasağımız önümüzdeki hafta kalkar

MKE Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Kulüpler Birliği İftar Yemeği'nde TRTSPOR'a özel açıklamalarda bulundu.

Yiğiner'in açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şu şekilde:

Hedefimiz yarışmacı bir takım kurmak

"Biliyorsunuz Ankaragücü 6 yıl Süper Lig'den uzak kaldı. Allah nasip etti bu sene Süper Lig'e çıktık. Hedefimiz yarışmacı bir takım kurmak. Ankaramızı, başkentimizi Türk sporunu en iyi şekilde temsil etmek. Ankara'da iki Süper Lig takımımız birinci lige düştü. Gençlerbirliği ve Osmanlıspor...Sadece başkentin temsilcisi Ankaragücü kaldı."

Transfer yasağı sıkıntımız devam ediyor

"Borçlarımız var. Transfer yasağı sıkıntımız devam ediyor ama inşallah en kısa zamanda bu transfer yasağı problemini çözeceğiz. Biraz önce söylediğim gibi yarışmacı bir takım kuracağız. Başkentimizi, Ankaramızı en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşünüyoruz."

Her şey güzel olacak Ankaragücü için

"Bunun çalışmaları içerisindeyiz. İşte bugün buraya iftar davetine geldik. Sağolsun Kulüpler Birliği Başkanımız iftar yemeği verdi. Diğer arkadaşlarımızla da görüştük. Burdan yine görüşmelerimizi yapacağız, sahura kadar buralardayız. Her şey güzel olacak Ankaragücü açısından."

Transfer yasağı önümüzdeki hafta kalkar

"Zannediyorum ki transfer yasağı önümüzdeki hafta kalkar ve futbolcu arayışlarımız sürüyor değerlendirmeler yapıyoruz. Hem hocamızla hem scout ekibimiz ile birlikte. İyi bir takım kurmanın mücadelesini veriyoruz. İnşallah iyi bir takımda kuracağız."

Transfer çalışmalarımız sürüyor

"Genel de biz kulüp başkanları irtibata girdiğimiz oyuncuların isimlerini vermeyiz. Çünkü biliyorsunuz talip olduğumuz futbolcuya diğer kulüplerde talip olabiliyor. Bu arada rakamlarda yükselebiliyor. Dolayısıyla anlaşmada sağlanmıyor. Bazı konularda işin gerçeği biraz gizlilik esas oluyoruz. Gizlilik içerisinde hocamızla birlikte transfer çalışmalarını yürüyoruz."

AJANSSPOR

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi için animasyon filmi yayınlandı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up