Melih Mahmutoğlu konuştu: Final maçı zorluydu, hatalarımız oldu

21.05.2018 - 17:49 | Son Güncellenme: 21.05.2018 - 17:49

THY Avrupa Ligi finalinde dün İspanya'nın Real Madrid takımına yenilerek ikinci olan Fenerbahçe Doğuş takımı İstanbul’a geldi. Sarı-lacivertli oyuncu Melih Mahmutoğlu, üzgün olduklarını dile getirdi.

Basketbolcuların üzüntüsü gözden kaçmadı

Sırbistan'ın başkenti Belgrad'dan kalkan uçakla Atatürk Havalimanı'na gelen sarı-lacivertli basketbolcuların oldukça mutsuz olduğu görüldü. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan kaptan Melih Mahmutoğlu, taraftarlardan iyi tepkiler almalarına rağmen üzgün olduklarını söyledi.

“Final maçı zorluydu, hatalarımız oldu”

Sırbistan'a şampiyon olmak için gittiklerini hatırlatan Melih, "Artık önümüze bakmamız gerekiyor. Takım maçtan etkilendi. Yapacak bir şey yok. Final maçı zorluydu ve hatalarımız oldu. Sezonu şampiyon olarak bitirmek istiyoruz. Çabucak toparlanıp, Sakarya Büyükşehir Belediyespor'a karşı iyi bir maç çıkartıp daha sonra da şampiyon olmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Melih, sarı-lacivertli taraftarların Avrupa'nın her bölgesinde kendilerine inanılmaz bir destek verdiğini ve onları üzdükleri için ayrıca mutsuz olduklarını da sözlerine ekledi.

Senin için hazırladığımız haberler