Kadro açıklandı: Melissa Vargas, Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda olacak mı?

Aleyna Gürgen
07.12.2023 - 20:13 | Son Güncellenme: 07.12.2023 - 20:49

Sultanlar Ligi ekiplerinden Fenerbahçe Opet forması giyen Melissa Vargas, Tianjin Bohai Bank'ın Dünya Kulüpler Şampiyonası kadrosunda yer alıyor mu?

Kadro açıklandı: Melissa Vargas, Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda olacak mı?

Fenerbahçe Opet'in milli yıldızı Melissa Vargas, çifte kontrat ile Çin ekibi Tianjin Bohai Bank'ta da forma giyiyor. Bir süredir sakatlığı yüzünden sahalardan uzak kalan Vargas'ın Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda yer alıp almayacağı belli oldu. 

Tianjin Bohai Bank kadrosunu açıkladı

Melissa Vargas'ın ekibi Tianjin Bohai Bank, Dünya Kulüpler Şampiyonası'na katılacağı kadrosunu duyurdu. Milli voleybolcumuz da Çin takımının açıkladığı kadroda yer alan voleybolcular arasında bulunuyor. 

İlgini Çekebilir
Vargas'ın sakatlığında flaş gelişme: Ameliyat...
Habere Git

Vargas'ın sakatlığı tekrarladı

Filenin Sultanları'ndan Melissa Vargas geçtiğimiz haftalarda sakatlık haberi ile taraftarları endişelendirdi. Vargas'ın önceki sakatlığının tekrarladığı ve omzunda sorun olduğu aktarıldı. Vargas'ın sakatlığı yüzünden ameliyat olması gerektiği de öen sürüldü fakat daha sonra Volley News göre genç voleybolcunun sakatlığı yüzünden ameliyat olması gerekmediğini belirtti. Haberin detaylarında ise Vargas'ta konservatif tedavinin etkili olduğu görüldüğü ve omzunun gün geçtikçe iyileştiği aktarıldı. Milli voleybolcu kas kuvvetini geri kazanmak için yakında özel bir çalışmaya başlayacağı ve oyuncunun tedavisinde atılan adımlara göre ise iyileşme süreci takvimleştirileceğinin de altı çizildi. 

İlgini Çekebilir
Avrupa Voleybol Federasyonu’ndan 8 Türk hakeme görev
Habere Git

"Vargas, MR sonuçlarını görmeden biz gördük"

Melissa Vargas’ın sakatlık haberleri ile gündeme gelmesinin ardından Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da konu hakkında açıklama yaptı. Üstündağ, genç voleybolcunun durumu için şunları söyledi: “Vargas antrenman sırasında omzundan sakatlandı. Sakatlığın tedavisi de hâlâ devam ediyor. Vargas’ın bu başarıda herkes gibi bir payı var. Bizim evladımız, biz evladımızı takip etmez olur muyuz? Vargas kendi MR sonucunu görmeden biz gördük. Durumunu yakından takip ediyoruz. 4 ila 6 hafta dinlenme ve tedavi süreci olacak.”

Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda Türkiye'den kimler var?

Vodafone Sultanlar Ligi ekiplerinden Eczacıbaşı Dynavit ve VakıfBank, Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek.

Dünya Kulüpler Şampiyonası ne zaman ve nerede?

Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası 13-17 Aralık tarihleri arasında Çin’in Hangzhou şehrinde gerçekleşecek. 

8 Ball Pool Billiard
3.4
Senin için hazırladığımız haberler