'Menajer Ergezen, Dorukhan'ı zorda bıraktı'

04.04.2020 - 19:24 | Son Güncellenme: 04.04.2020 - 19:24

'Menajer Ergezen, Dorukhan'ı zorda bıraktı'

Beşiktaş AŞ Başkanı ve Futbol Transfer, Scouting ve Futbol Yapılanmasından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları,Dorukhan Toköz ile ilgili açıklamalarda bulunan menajer Necdet Ergezen'e tepki gösterdi.

Kulübün resmi sitesinde yer alan açıklamada Torunoğulları, Toköz'ün sözleşmesi için Ergezen ile bir görüşme yapmadıklarını belirterek, "Futbolcumuzun menajeri olduğunu iddia eden Necdet Ergezen'in hiçbir etiğe uygun olmayan şekilde yaptığı açıklamalar tamamen asılsızdır. Kulübümüzü temsilen kimse kendisi ile görüşme gerçekleştirmemiştir. Yaptığı açıklamalar futbolcumuz Dorukhan'ı da zor durumda bırakmış, genç bir futbolcuyu kişisel reklamı uğruna kamuoyunun önünde zor durumda bırakmıştır" dedi.

Dorukhan uzun yıllar hizmet edecek

Futbol ekonomisinin dünya genelinde sıkıntılı bir durumda olduğunu kaydeden Torunoğulları, "Kulübümüzün de ekonomik durumu herkesin malumuyken; kamuoyuna açıklama yaparak bir baskı düzeni yaratıp asırlık çınar kulübümüze kontrat dayatmaya çalışmak ancak eski düzenin sürdüğüne inanan bir menajerin yapacağı iştir.

Kendileri bu durumu alışkanlık haline getirmiş ve sistemi bu şekilde kurmuş olsa da bizim böyle bir çalışma sistemimiz olmadığını özellikle ifade etmek istiyorum. Dorukhan'ın kulübümüze ve Milli Takıma uzun yıllar hizmet vereceğine inanıyorum" dedi.

Senin için hazırladığımız haberler