AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Menajerimi Ara 31. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Star TV

İlk Yayınlanma : 28 Mar 2021 - 12:54 / Son Güncelleme : 28 Mar 2021 - 13:02

Menajerimi Ara 31. bölüm izle. Şarkıcı Serdar Ortaç, yeni bölümde! Star TV'nin başarılı yapımlarından Menajerimi Ara dizisi bugün yeni bölümü ile ekranlarda. Dizinin sıkı takipçileri internette Menajerimi Ara 31. bölüm izle, Menajerimi Ara Star TV izle, Menajerimi Ara yeni bölüm izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü nasıl izlenir? Yeni bölüme dair ilk detaylar dizinin YouTube hesabından paylaşılmıştı. Ayrıca, Menajerimi Ara dizisi hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor? İşte, Menajerimi Ara 31. bölüm izle yöntemleri.

Menajerimi Ara 31. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Star TV

Menajerimi Ara 31. bölüm izle. Dizinin yeni bölümünde şarkıcı Serdar Ortaç'ta bulunuyor. Televizyonun sevilen yeni yapımı Menajerimi Ara dizisi bugün yepyeni bölümü ve senaryosu ile seyircinin karşısına çıkıyor. Dizinin sıkı takipçileri internette Menajerimi Ara yeni bölüm izle, Menajerimi Ara canlı izle, Menajerimi Ara 31. bölüm izle, son bölüm izle, HD izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Menajerimi Ara 31. bölüm nasıl izlenir? Yeni bölümde neler oluyor? Menajerimi Ara oyuncuları kimler? Menajerimi Ara canlı izle yöntemleri ve diziye dair tüm detaylar haberimizde...

Menajerimi Ara 31. bölüm özeti

Kıraç’ın hastanede olduğu haberini alan Dicle, soluğu babasının yanında alırken Kıraç’ın ajansta olmayışı işleri karıştırır. Dicle ve Gülin, Kıraç’ın yokluğunda Aydan Şener’in oynayacağı filmde çıkan büyük krizle mücadele eder. Serdar Ortaç, büyük bir ilham krizine girerken, Çınar'ın ona yardımcı olmak için önerdiği yöntem ikisini şaşırtıcı bir yolculuğa çıkarır. 

Feris, Dicle ve Kıraç için Ceyda’yı karşısına alır. Bütün bunlar olurken Serkan, Feris için özel bir sürpriz hazırlar. Öte yandan Barış, babasıyla ilgili hiç beklemediği bilgiler öğrenir. Ceyda’nın yapacağı hamleler işlerin daha da karışmasına sebep olurken, Kıraç hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kalır.

Menajerimi Ara oyuncuları

Kıraç Özdal (Barış Falay)
Feris Dikmen (Canan Ergüder)
Çınar Bilgin (Fatih Artman)
Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu)
Barış Havas (Deniz Can Aktaş)
Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu)

Emrah Ayoğlu (Semi Sırtıkkızıl)
Gülin Yetik (Gamze Karaduman)
Beren Kahraman (Yaprak Medine)
Jülide (Nazlı Senem Ünal)
Bekir (Bedir Bedir)
Leyla (Pınar Ünsal)
Mayda (Aslı Mavitan)
Meral (Buse Sinem İren)
Ece (Duygu Şen)
Aydın (İdeal Beran Kotan)

Menajerimi Ara 31. bölüm fragmanı

 

Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı

 

Menajerimi Ara hangi gün, hangi kanalda ve saat kaçta?

Seyircilerin takdir ederek izledikleri Menajerimi Ara dizisi her pazar günü saat 20:00'de yeni bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlanıyor.