AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Menajerimi Ara 32. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Star TV YouTube

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 17:53 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 17:58

Menajerimi Ara 32. bölüm izle. Yeni bölümde Kıraç, kızı Dicle'yle barışıyor. Star TV'nin başarılı yapımlarından Menajerimi Ara dizisi bugün yeni bölümü ile ekranlarda. Dizinin sıkı takipçileri internette Menajerimi Ara 32. bölüm izle, Menajerimi Ara Star TV izle, Menajerimi Ara yeni bölüm izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü nasıl izlenir? Yeni bölüme dair ilk detaylar dizinin YouTube hesabından paylaşılmıştı. Ayrıca, Menajerimi Ara dizisi hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor? İşte, Menajerimi Ara 32. bölüm izle yöntemleri.

Menajerimi Ara 32. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Star TV YouTube

Menajerimi Ara 32. bölüm izle. Dizinin yeni bölümünde Kıraç, kızı Dicle'ye duygusal iltifatlarda bulunuyor ve çok önemli bir konuyu itiraf ediyor. Televizyonun sevilen yeni yapımı Menajerimi Ara dizisi bugün yepyeni bölümü ve senaryosu ile seyircinin karşısına çıkıyor. Dizinin sıkı takipçileri internette Menajerimi Ara yeni bölüm izle, Menajerimi Ara canlı izle, Menajerimi Ara 32. bölüm izle, son bölüm izle, HD izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Menajerimi Ara 32. bölüm nasıl izlenir? Yeni bölümde neler oluyor? Menajerimi Ara oyuncuları kimler? Menajerimi Ara canlı izle yöntemleri ve diziye dair tüm detaylar haberimizde.
 

Menajerimi Ara 32. bölüm özeti

Dicle ve Ayla arasındaki gerilim artarken Barış, annesi ve Dicle arasında kalır. Feris’in oyuncusunun bitmek bilmeyen hıçkırık krizi sette işlerin karışmasına sebep olur. Peride’nin temsil ettiği Selda Alkor ile Çınar’ın oyuncusu ve seslendirme sanatçısı yeni bir projeye hazırlanırken basında çıkan haberler herkesi derinden üzer. Yaşanan beklenmedik gelişmeler menajerleri bir kez daha büyük bir krizle karşı karşıya getirir. Serkan’ın boşanma davası Feris’le bir adım daha yakınlaşmalarına sebep olur. Ayla, Dicle konusunda Feris’ten yardım ister. Feris’in tutumu merakla beklenirken, Ceyda’nın olaya müdahil oluşu her şeyi değiştirir. Dicle ise Barış için sürpriz bir hamlede bulunur.

Menajerimi Ara 32. bölüm fragmanı

 

Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Kıraç’ın hastanede olduğu haberini alan Dicle, soluğu babasının yanında alırken Kıraç’ın ajansta olmayışı işleri karıştırır. Dicle ve Gülin, Kıraç’ın yokluğunda Aydan Şener’in oynayacağı filmde çıkan büyük krizle mücadele eder. Serdar Ortaç, büyük bir ilham krizine girerken, Çınar'ın ona yardımcı olmak için önerdiği yöntem ikisini şaşırtıcı bir yolculuğa çıkarır. 

Feris, Dicle ve Kıraç için Ceyda’yı karşısına alır. Bütün bunlar olurken Serkan, Feris için özel bir sürpriz hazırlar. Öte yandan Barış, babasıyla ilgili hiç beklemediği bilgiler öğrenir. Ceyda’nın yapacağı hamleler işlerin daha da karışmasına sebep olurken, Kıraç hiç beklemediği bir teklifle karşı karşıya kalır.

Menajerimi Ara oyuncuları

Kıraç Özdal (Barış Falay)
Feris Dikmen (Canan Ergüder)
Çınar Bilgin (Fatih Artman)
Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu)
Barış Havas (Deniz Can Aktaş)
Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu)
Emrah Ayoğlu (Semi Sırtıkkızıl)
Gülin Yetik (Gamze Karaduman)
Beren Kahraman (Yaprak Medine)
Jülide (Nazlı Senem Ünal)
Bekir (Bedir Bedir)
Leyla (Pınar Ünsal)
Mayda (Aslı Mavitan)
Meral (Buse Sinem İren)
Ece (Duygu Şen)
Aydın (İdeal Beran Kotan)

Menajerimi Ara hangi gün, hangi kanalda ve saat kaçta?

Seyircilerin takdir ederek izledikleri Menajerimi Ara dizisi her pazar günü saat 20:00'de yeni bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlanıyor.