AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? STAR TV YouTube

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 18:00 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 18:04

Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı izle. Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ekranların sevilen dizisi Menajerimi Ara, her pazar günü binlerce kişiyi peşinden sürüklüyor. Rating sıralamalarında ilk 5’i bırakmayan yapım; ilk haftalardaki başarısını aratsa da genel olarak iyi durumda. Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü biter bitmez, izleyiciler 33. bölümün fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı izle. İşte detaylar…

Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? STAR TV YouTube

Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı izle. İlk olarak bu yıl yayın hayatına başlayan televizyon dizisi Menajerimi Ara dizisi sezon finaline doğru yaklaşıyor. Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı izle. Star TV’de her pazar günü yayınlanan diziyi aynı anda binlerce kişi izliyor. Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü az evvel sona erdi. Hal böyle olunca, izleyiciler yeni bölümün fragmanını merak etmeye başladı. Peki, Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı izlemek isteyen kullanıcılar ne yapmalı? 

Menajerimi Ara 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'nin sevilen yapımı Menajerimi Ara dizisinin 33. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle hafta içinde yayınlanmaktadır. Bir önceki bölümde Dicle, babası Kıraç ile barışmış; ikilinin uyumu seyirciye duygusal anlar yaşatmıştı.

Menajerimi Ara yeni bölüm özeti

Dicle ve Ayla arasındaki gerilim artarken Barış, annesi ve Dicle arasında kalır. Feris’in oyuncusunun bitmek bilmeyen hıçkırık krizi sette işlerin karışmasına sebep olur. Peride’nin temsil ettiği Selda Alkor ile Çınar’ın oyuncusu ve seslendirme sanatçısı yeni bir projeye hazırlanırken basında çıkan haberler herkesi derinden üzer. Yaşanan beklenmedik gelişmeler menajerleri bir kez daha büyük bir krizle karşı karşıya getirir. Serkan’ın boşanma davası Feris’le bir adım daha yakınlaşmalarına sebep olur. Ayla, Dicle konusunda Feris’ten yardım ister. Feris’in tutumu merakla beklenirken, Ceyda’nın olaya müdahil oluşu her şeyi değiştirir. Dicle ise Barış için sürpriz bir hamlede bulunur.

Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı

 

Menajerimi Ara oyuncuları

Kıraç Özdal (Barış Falay)
Feris Dikmen (Canan Ergüder)
Çınar Bilgin (Fatih Artman)
Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu)
Barış Havas (Deniz Can Aktaş)
Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu)

Emrah Ayoğlu (Semi Sırtıkkızıl)
Gülin Yetik (Gamze Karaduman)
Beren Kahraman (Yaprak Medine)
Jülide (Nazlı Senem Ünal)
Bekir (Bedir Bedir)
Leyla (Pınar Ünsal)
Mayda (Aslı Mavitan)
Meral (Buse Sinem İren)
Ece (Duygu Şen)
Aydın (İdeal Beran Kotan)

Menajerimi Ara konusu

Yetenek ajansı Ego'ya bağlı Kıraç (Barış Falay), Feris (Canan Ergüder), Çınar (Fatih Artman) ve Peride (Ayşenil Şamlıoğlu) adlı dört menajer her gün yönetilmesi zor durumlarla uğraşıyor ve iş vizyonlarını savunuyorlar. Sanatı ve işi ustaca birleştiriyorlar, ancak özel ve profesyonel yaşamları bazen çatışmaya giriyor. Menajerler ve asistanları, bizi ünlü oyuncuların vahşi dünyasının perde arkasına götürüyor; kahkahalar, duygular, entrika, hayal kırıklığı ve gözyaşlarının sürekli çarpıştığı yere. Bu vahşi dünyanın içerisine ilk kez giren Dicle (Ahsen Eroğlu), egosu boylarından da yüksek olan kişiliklere karşı mücadelesine en alttan başlayarak savaşa ben de varım diyor.