Premier Lig bunu konuşuyor: Yılbaşı partisi

İngiltere'de görülen ve COVID-19’un daha hızlı yayılmasına neden olduğu öne sürülen mutasyonlu virüs konuşulurken, Manchester City'nin oyuncusu Benjamin Mendy'nin verdiği parti olay oldu. Mendy, modellik ajansından düzenlediği partiye kendisi için Latin bir manken istediği iddia edildi. İşte detaylar...
3 Ocak 2021 20:22- Son Güncelleme - 3 Ocak 2021 20:26
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

İngiltere'de görülen ve COVID-19’un daha hızlı yayılmasına neden olduğu öne sürülen mutasyonlu virüs, Premier Lig futbolcularını durduramıyor. Son olarak Premier Lig ekiplerinden Manchester City'nin defans oyuncusu Benjamin Mendy, Covid-19 kurallarını yok sayarak yılbaşı partisi düzenledi.

Mendy,partiye dışarıdan manken istemiş

The Sun gazetesinin haberine göre City'nin Fransız oyuncusu Mendy, Londra'daki bir modellik ajansından düzenlediği partiye kendisi için 'büyük kalçalı bir latin kız' gönderilmesini istediği iddia edildi.

Manchester City'de 5 futbolcunun corona virüs testi pozitif çıkmıştı

Şampiyonluğun en büyük adaylarından Manchester City'de 5 futbolcunun corona virüs testi pozitif çıkması sonrası geçen haftaki Everton maçı da ertelenmişti.

Guardiola'nın tavrı merak konusu


Öte yandan futbolcularına her gün kurallar hakkında hatırlatmada bulunan teknik direktör Pep Guardila ise Mendy'in bu tutumu karşısına ne yapacağı merakla bekleniyor.

Tottenham, oyuncularına ceza verişti

Tottenham Hotspur, İngiltere'de görülen ve COVID-19’un daha hızlı yayılmasına neden olduğu öne sürülen mutasyonlu virüs kurallarını çiğnedikleri için Erik Lamela, Sergio Reguillon ve Giovani Le Celso ceza vermişti.