Barış Orhunbilge: "Menemenspor ulusal marka olacak"

Orhan Gülek
29.07.2022 - 22:15 | Son Güncellenme: 29.07.2022 - 22:21

Menemenspor FK'nın hisselerini devralan Ekmas Group, daha önce Altınordu'da aynı görevi üstlenen Barış Orhunbilge’yi Sportif Faaliyetler İcra Kurulu Başkanlığı'na (CEO) getirdi.

Nazım TÜRKNAS- Volkan YILMAZ /AJANSSPOR

TFF 2. Lig ekiplerinden Menemenspor’un hisselerini devralan Ekmas Group, Sportif Faaliyetler İcra Kurulu Başkanlığı’na (CEO) Barış Orhunbilge’yi getirdi. Orhunbilge, bir taraftan yeni adıyla Menemen FK'nın kurumsal ve sportif yapılanmasında tek yetkili olacak, diğer yandan Ekmas Group’un sportif alandaki yatırımlarını yönetecek. 

Ortak akıl ile yönetim

Ekmas Group’un Menemen FK ile başladığı yatırım sürecine devam edeceğini belirten Orhunbilge "Ekmas Group, iş yaptığı tüm sektörlerde mükemmeliyet merkezi niteliğine ulaşmış bir kurum. Bu açıdan Menemen FK ile spor dünyasına çok doğru bir hamle ile adım atıldı. Sadece İzmir'e değil tüm Türkiye'ye örnek bir model ile planlarımızı adım adım hayata geçireceğiz. Tamamen sinerji ve ortak akla dayalı, tüm kurumlarla barışık, Menemen halkı ile el ele veren bir yönetim anlayışı içerisinde olacağız" diye konuştu.

 "Ulusal marka olacak"

Menemen FK’nın marka konumlandırmasına büyük önem verdiklerinin altını çizen Orhunbilge, “Menemen, güzel İzmir’imizin çok güzel bir ilçesi. Menemen FK ise Menemen’den çıkan ulusal bir marka olacak. Bu markayı doğru bir şekilde hedefe taşımak, takımın yarışmacı kimliğine, kurumlar ve toplum ile iç içe yaşayan, aileler, çocuklar ve herkes ile birlikte yürüyen sosyal bir kimlik ekleyeceğiz. Menemen FK, kısa zamanda Türk futbolunun en sempatik temsilcisi olacak” dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler