• Diğerleri

Mert Günok hayalini açıkladı

Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir forması giyen ve şampiyonluk yaşayan Mert Günok hayalini açıkladı. Günok'un hayali ne? İşte detaylar...
27 Temmuz 2020 22:28- Son Güncelleme - 27 Temmuz 2020 22:28
Google news abonelik
Mert Günok hayalini açıkladı

AJANSSPOR-HABER

Başakşehir forması giyen kaleci Mert Günok, hayalini açıkladı.

beIN Sports'a konuşan Günok, "Çocukluğumdan beri hayalim Premier League'di; kısmet... Ben, gençlik yıllarımda Van Der Sar'ı çok izlerdim. 33 yaşında Manchester United'a transfer olduğunu düşünürsek, benim için de bu hayal belki bir gün gerçekleşebilir" ifadelerini kullandı. 

Açıklamalarına devam eden Günok, "Az süre aldığım şampiyonluklarım var, burada iki senedir istikrarlı oynuyorum. Bu şampiyonluğu yaşadığım için mutluyum. Türkiye'nin 6. büyüğü olduk, bu şampiyonluk unutulmayacak. Pandemi döneminin yaşanmasını kimse istemezdi ama böyle yaşanması gerekiyormuş. 

Çok disiplinli bir takımımız var. Disiplinli bir futbolcu grubumuz var, bu da büyük bir etki yarattı. En yaşlısından, en gencine; herkes disiplinli çalıştı. Hiçbir zaman çalışmayı bırakmadım, belki bu biraz klişe ama istikrarlı bir şekilde çalışmayı bırakmadım" diyerek sözlerini tamamladı. 

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 5