• Diğerleri

Mert Hakan ve Yasin, Alanyaspor galibiyetini değerlendirdi

22 Şubat 2020 01:23- Son Güncelleme - 21 Şubat 2020 22:23
Google news abonelik
Mert Hakan ve Yasin, Alanyaspor galibiyetini değerlendirdi

Süper Lig'in 23. haftasında zirvenin iddialı ekiplerinden D.G. Sivasspor, A. Alanyaspor’u ekinde konuk etti. Müsabaka ev sahibi ekibin 1-0 üstünlüğü sona erdi.

Karşılaşma sonrası Sivassporlu oyuncular yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Oyuncuların açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Sabaha kadar buradayız diyen abimiz Sivasspor aşığı"

Mert Hakan: İlk yarı çok güzel bir sezon geçirdik. 4-5 haftadır kötü gidiyorduk. bazı kesimler bize çok çabuk sırtını döndü. Ben de duygusal biriyim. Erol hocaya yapılmış bir şey değil. Asla öyle bir şey düşünemem. İçimde yaşadığım 4 haftalık bir şey var. Yanlış anlaşıldıysa Alanyaspor camiasından özür dilerim. 30 hafta sonra penaltı attık. Golü ben attığım için mutluyum ama en önemlisi galip gelmemizdi. Buna ihtiyacımız vardı. Rakibimiz çok iyi bir takım. 30 günde 10 maç oynadık. onun yorgunluğuyla da yaslandık. İkinci yarı bize yakışmadı. Şimdi iyi dinlenip kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz. Sabaha kadar buradayız diyen abimiz Sivasspor aşığı. O çıktıktan sonra maç kazanamadık. Biz de ona yönelik yaptık. İşin eğlencesine bakıyoruz.

"Kazandığımız için mutluyuz"

Yasin: Kazandığımız için mutluyuz. İlk yarı çok iyi bir Sivasspor vardı. 4-5 haftadır istediğimiz alamadık ama bugün kazanmak istiyorduk. Zor bir maçtı. 2 3 tane net şansımız vardı atsak daha rahat olabilirdi. her maça final maçı olarak çıkmak istiyoruz. İyi konsantre olacağız. İnşallah sezon sonunda iyi bir yerde oluruz. Biz her takımın inandığı gibi inanıyoruz ve istiyoruz. Biz de her zaman inandık. Bugün de iyi mücadele ettik. İnşallah da sezon sonunda kupayı kaldırmak istiyoruz.

AJANSSPOR

Michael Jordan | Çaylak Sezonundan Sayıları ve Smaçları