Fenerbahçe ilk teklifi aralık ayında yapmış

Son dakika transfer haberleri... Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Fenerbahçe ile anlaşan Mert Hakan Yandaş'a gelen teklifi anlattı. Peki Mecnun Otyakmaz Ali Koç hakkında ne dedi? İşte detaylar..
23 Temmuz 2020 09:55- Son Güncelleme - 23 Temmuz 2020 10:01
Google news abonelik

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, sezon sonunda takımdan ayrılacak olan Mert Hakan Yandaş hakkında konuşurken, oyuncularına gelen teklifleri de anlattı.

 

Hürriyet'e konuşan Otyakmaz, "Sayın Başkan, size bir oyuncunuzun transferini gerçekleştirmek için 'eski tarihli bir sözleşme yapalım' teklifi yapıldı mı?" sorusuna "Bu mümkün mü? Bana kimse böyle bir şey teklif edebilir mi? yanıtını verdi.

Kendisine böyle bir tekif yapılmadığını vurgulayan Otyakmaz, "Size yakın birilerine yapılmış olabilir mi? sorusu üzerine şöyle cevap verdi: "Olabilir ki size kadar gelmiş. Hep konuşuluyor. Bakın bir şey söyleyeyim. Nezaket çok önemli. Bir kulüp bir oyuncuyu ister. Gelir bizimle temasa geçer, olur biter. Ama ne yazık ki bunu yapmayanlar var. Benden isim istemeyin. Ben iki kulüp arasındaki tartışmanın bir parçası değilim. Ama kulüpten habersiz oyuncularla temasa geçmek en hafif deyimle nezaketsizlik. Bu sezon şampiyon olma şansımız vardı bizim. Ama ne yazık ki, ocak ayından bu yana oyuncularımızın tüm kimyası değişti"

Sivasspor Başkanı, "Ali Koç’un size bir teklifi olmuş? sorusunu ise "Evet oldu. Yanılmıyorsam Aralık ayıydı. “Mert Hakan Yandaş’a talibiz. İsterseniz sözleşme imzalayalım ve bu sezonu siz de kiralık oynasın. Böylelikle oyuncunuzun kafası da karışmasın, siz de şampiyonluk yarışında bu oyuncunun kafa karışıklığından dolayı etkilenmeyin” dediler" şeklinde yanıtladı.

Mecnun Otyakmaz Ali Koç'un teklifinin neden olmadığı yönündeki soruya da "Mert Hakan uzatma teklifimizi zamana yaydığı için Ali Koç’un teklifi gerçekleşmedi" cevabını verdi.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

 

Tek kelime ile İnanılmaz! Top gol olmamak için...