Mert Hakan Yandaş'ın Alanyaspor'a karşı gol sevinci olay oldu

Mert Hakan Yandaş, Erol Bulut'un sevincini onun önünde yaptı. Sivasspor- Alanyaspor maçında Mert Hakan Yandaş attığı golden sonra Erol Bulut önünde kaydı ve ellerini havaya kaldırdı. Aynı gol sevincini Erol Bulut, Fatih Terim önünde yapmıştı... Detaylar Haberimizde...
22 Şubat 2020 00:41- Son Güncelleme - 21 Şubat 2020 21:52
Google news abonelik

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut'un maç sonu Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e yaptığı hareket sosyal medyada olay olmuştu. Bu kez aynı gol sevincini ismi uzun süredir Galatasaray ile anılan Mert Hakan Yandaş tarafından yapıldı.

Süper Lig'de 23 hafta maçında Sivasspor evinde Alanyaspor'u ağırladı. Geçtiğimiz günlerde Sivasspor'un hiç penaltı kullanmadık isyanı bulunuyordu. Maçın 9. dakikasında Zorbay Küçük, VAR'ın uyarısı ile Sivasspor adına bu sezonun ilk penaltısını çaldı. Topun başına ise sene sonu sözleşmesi bitecek olan Mert Hakan Yandaş geçti. Mert Hakan, bu sezon Sivasspor adına ilk kez kullandığı penaltı ağlara gönderdi. Gol kadar golden sonra olan sevinç sosyal medyada gündem oldu.

İşte Galatasaray taraftarının Mert Hakan üzerinden Erol Bulut'a gönderme yaptığını iddia ettiği görüntüler;

Erol Bulut, Fatih Terim karşısında böyle sevinmişti.

Mert Hakan ise golden sonra Erol Bulut önünde bu şekilde sevindi

İşte tribün çekim

Maçtan sonra gelen açıklamalar

Maçtan sonra gelen açıklamalar

Rıza Çalımbay: Mert Hakan, golden sonra sevincini Alanyaspor kulübesinin önünde yaptı. Yanlış anlaşıldı. Kesinlikle Alanyaspor ile alakası olmayan bir şey. Kusura bakmasınlar.

Erol Bulut: Mert Hakan'ın sanırım taraftarla arasında bir şey olmuş. Önümüzde olmasına gerek yoktu ama iyi niyetine inanıyorum.

Mert Hakan Yandaş: "Bazı kesimler çok çabuk sırtını döndü bize, ben de duygusal biriyim. Kesinlikle Erol hocaya yapılmış bir şey değil, asla Erol hocaya yaptığım bir şey değil, asla böyle bir şey düşünemem. Zaten gözlerimi kapatarak yaptım. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim."

En Çılgın 5 Pes Ettiriş | UFC 2011 - 2018