AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mert Yazıcıoğlu kimdir? Kaç yaşında?

İlk Yayınlanma : 26 Nis 2020 - 21:50 / Son Güncelleme : 26 Nis 2020 - 21:56

Mert Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, sosyal medya hesabı, instagram hesabı, Aşk101 dizisini izle, oyuncuları kim, oyuncu kadrosu, yönetmeni kim, yapımcısı kim, nerede çekiliyor, ne zaman çekildi, sosyal mesafe uymuyorlar mı, Mert Yazıcıoğlu'nun sevgilisi var mı, adı ne, kaç yaşında, mesleği ne, nerede okudu, okuduğu okul, çekilen okul neresi, hangi semtte çekiyor, ücretsiz izle, full sezon izle, Netflix ücretsiz izle, Türk dizileri izle, ücretsiz izle, oynadı diziler ve daha fazlası...

Mert Yazıcıoğlu kimdir? Kaç yaşında?

Son günlerde Netflix'te yayına başlayan ve izlenme rekorları kıran yeni dizi Aşk 101 hakkında izleyiciler araştırma yapmaya başladı. Dizinin yakışıklı oyuncularından biri olan Mert Yazıcıoğlu hakkında araştırma yapan izleyiciler kim olduğunu ve daha önce oynadığı dizileri de araştırmaya başladı.

Aşk 101 dizisi gündemi sallamaya devam ederken en çok merak edilen Mert Yazıcıoğlu hakkında da araştırmalar devam ediyor. Peki Aşk 101 dizisinin oyuncusu Mert Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı. Tüm detaylar haberimizde...

Mert Yazıcıoğlu kimdir?

Mert Yazıcıoğlu, 10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Bir abisi vardır. Düz bir liseden mezun olduktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme fakültesinde öğrenimine devam etmektedir. 2. sınıfta okulu dondurmak zorunda kaldı.

Bir arkadaşının oynadığı dizi setine gittiğinde içine sahne ateşi düştü ve önce Sumru Onat'ın sahibi olduğu Cast 33'le ve sonra da Ümit Çırak'la tanıştı, ondan 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk dersleri almaya başladı. Birkaç deneme çekimlerinden sonra "Dedemin İnsanları" sinema filminde ve "Kayıp Şehir" dizisinde konuk olarak gözüktü.

2013 yılında yayına giren Karagül dizisinde Baran Şamverdi karakteri ile diziseverlerin tanıdığı oyuncular arasına girdi. 2018 yılında 5 bölüm süren Mehmed Bir Cihan Fatihi adlı dizide Korkut karakterini canlandırdı. Genç oyuncu şu sıralar, Netflix için çekilmekte olan Aşk 101 dizisinde rol alıyor.

Rol Aldığı Filmler

2011 yılında "Dedemin İnsanları"

2018 yılında İyi Oyun

Rol Aldığı Diziler

2012"Kayıp Şehir" Furkan

2013-2015"Karagül" Baran Şamverdi

2016 yılında "Umuda Kelepçe Vurulmaz" Ferit

2018 Mehmed Bir Cihan Fatihi Korkut

2018 Bir Litre Gözyaşı Mahir Yetkin