AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Meryem Boz: “Bizim hedeflerimiz her zaman yüksek”

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 05 Eki 2021 - 22:15 / Son Güncelleme : 05 Eki 2021 - 22:25

Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Kupası Finali’nde Eczacıbaşı’nı 3-0 mağlup eden Vakıfbank’ın ‘Mavi Fırtına’sı Meryem Boz, değerlendirmelerde bulundu

AJANSSPOR - HABER

Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Kupası Finali’nde Eczacıbaşı’nı 3-0 mağlup eden Vakıfbank’ta taraftarların en sevdiği isimlerden olan ‘Mavi Fırtına’ Meryem Boz, karşılaşmanın ardından İhlas Haber Ajansı’na konuştu.

"Gerçekten çok özlemişiz seyirciyi"

Sezona çok güzel bir başlangıç yaptıklarını ifade ederek sözlerine başlayan milli voleybolcu, “Sezona çok güzel bir başlangıç yaptık ve hedeflediğimiz ilk kupalı aldık. Seyirciyle oynadık. Gerçekten çok özlemişiz seyirciyi. İki takımı da tebrik ediyorum ben. Seyirci için bence izlemesi güzel bir maç oldu. Kazanan taraf olduğumuz için mutluyuz” dedi.

“Hedeflerimiz yüksek”

Tribünlerin kendisine gösterdiği sevgi gösterileri nedeniyle çok mutlu olduğunu ifade eden başarılı voleybolcu, “Çok mutlu oluyorum tribünleri böyle görünce. Voleybolla onlara dokunarak, genç yüreklere bu sevgiyi aşılayabildiysem ne mutlu bana. Ben çok mutlu oluyorum onları ve alkışları görünce. Teşekkür ediyorum onlara” diye konuştu. Son olarak takım olarak hedeflerinin yüksek olduğunu söyleyen Meryem Boz, “Bizim hedeflerimiz her zaman yüksek. Vakıfbank’ın çıtası her zaman yüksek oluyor. Bu oyun gözdağı olarak görülmemeli ama biz her maça aynı şekilde hazırlanacağız. Bundan sonraki kupalara da asılacağız. Umarım başarılı bir sezon olur” açıklamasını yaptı.

Cansu Özbay: “Umarım bu şekilde devam ederiz”

Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Kupası Finali’nde Eczacıbaşı’nı 3-0 mağlup eden Vakıfbank’ın kupayı kazanmasında büyük pay sahibi olan ve karşılaşmanın da en değerli ismi seçilen Cansu Özbay ise maçın ardından şu ifadeleri kullandı:

“Çok güzel bir atmosfer vardı. Uzun bir aradan sonra tekrar taraftar vardı. Çok güzel bir başlangıç yaptık sezona. Umarım sezonu da bu şekilde devam ettiririz. Çok büyük bir destek vardı, bunun farkındayız. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Bizi desteklemeye ve bizi izlemeye devam etsinler. Onlarla beraber çok daha iyiyiz” 

 

Eksikleri gidermek için çalışacaklarını da söyleyen Cansu, “Bugün 3-0 kazandığımız için çok mutluyum ama hocamız bugün maçı izleyerek eksiklerimizi bize söyleyecektir. Güzel bir başlangıç yaptık bugün ama eminim ilerleyen haftalarda bu oyunu daha da geliştireceğiz” ifadelerini kullandı.