Meryem Boz’dan eleştirilere yanıt: “Biz aynı gemideyiz”

Aleyna Gürgen
28.09.2023 - 09:23 | Son Güncellenme: 29.09.2023 - 10:25

Voleybolcu Meryem Boz taraftarların Filenin Sultanları hakkında yaptıkları yorumların oyuncular üzerindeki etkisi hakkında konuştu.

Meryem Boz’dan eleştirilere yanıt: “Biz aynı gemideyiz”

'Mavi şimşek' lakaplı voleybolcumuz Meryem Boz, OGGUSTO'nun Işıldayanlar Konferansı için özel açıklamalarda bulundu. Boz, açıklamalarında oyuncuların aldıkları eleştiri ve yorumların kendilerini nasıl etkilediğini anlattı. 

"Gereksiz bir söz kalbimizi çok kırabiliyor"

Meryem Boz konuşması sırasında  "Türk Milli Takımı ile maça çıkıyorsunuz. Size yorum yapanlar da Türk. Aslında biz aynı gemideyiz ve sizler için sahaya çıkıyoruz. Ortak bayrağımız için sahaya çıkıyoruz. Olumlu sözler bizim için itici güç oluyor. Ama gereksiz bir söz de kalbimizi çok kırabiliyor. Çok da takılabiliyoruz." diyerek oyuncuların aldıkları olumsuz yorumlara bazen kırıldıklarını belirtti. 

"Birazcık dikkat edilirse çok iyi olur"

Fenerbahçe Opet'in 35 yaşındaki tecrübeli oyuncusu ayrıca "Lütfen bunu düşünerek yorum yaparlarsa... Çünkü bayrağımız için savaşıyoruz ve kazanmak istiyoruz. Birazcık dikkat edilirse çok iyi olur." diyerek taraftarlara yorumlarında biraz daha hassas davranmaları için çağrıda bulundu. 

Meryem Boz, A Milli Takım'ı bıraktı mı?

Tecrübeli voleybolcu Meryem Boz en son 2022'deki USA Volley Cup'ta A Milli Takım'da yer aldı. Boz, 2023'te ise A Milli Takım'a çağrılmadı. Filenin Sultanları'nda pasör çaprazı oyuncunun yerini Melissa Vargas aldı. 

İlgini Çekebilir
Vargas, 10 gün sonra memleketine gidiyor!
Habere Git

Boz ile sözleşme uzatıldı

Fenerbahçe Opet, Haziran ayında geçtiğimiz sezon renklerine bağladığı Meryem Boz ile olan sözleşmesini  1 yıl daha uzattığını duyurdu. 

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler