AjanssporAjansspor uygulamasını indir

"Messi'ye koronavirüs bulaştırdım diye ölüm tehditleri aldım" I DJ Fer Palacio

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 03 Oca 2022 - 01:13 / Son Güncelleme : 03 Oca 2022 - 02:05

PSG'nin yıldız futbolsu Lionel Messi’nin Covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından hedefte olan DJ Fer Palacio ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

PSG dün yaptığı açıklamada aralarında dünya yıldızı Lionel Messi’nin de bulunduğu 4 oyuncusunun Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Dünya yıldızı Messi’nin yanı sıra Juan Bernat, Sergio Rico ve Nathan Bitumazala’nın da test sonuçlarının pozitif gelmesi ile futbolcuların kendilerini izolasyona aldığı aktarılmıştı.

‘’Ölüm tehditleri aldım’’

Messi’nin Corona testinin pozitif çıkmasının ardından futbolcunun geçtiğimiz günlerde katıldığı bir partide virüs kaptığını düşünen hayranların hedefi DJ Fer Palacio oldu. Messi’nin katıldığı partide bulunan DJ Fer Palacio başarılı futbolcuya virüs bulaştırdığı gerekçesi ile linç edildi. Hayranlardan gelen tepkiler üzerine açıklama yapan Arjantinli DJ ise şunları söyledi: ‘’Noel partisinden sonra trendlerde olduğumu gördüm. İnsanlar Messi’ye benim Covid bulaştırdığımı söyleyip beni suçladılar. Bana katil diyerek beni linçlediler. Ölüm tehditleri bile aldım. İnanılır gibi değil gerçekten. Ama Uruguay’a gideceğim için test yaptırdım ve sonuç ise negatif.’’

 

Virüsün kimden bulaştığı bilinmiyor

Noel için bir partiye katılan Messi’nin pozitif Covid test sonucu hakkında doktorlar tarafından yapılan açıklamada virüsün kimden bulaştığının bilinmediği aktarıldı. Ayrıca açıklamada Leo Messi’nin partiye açık alanda yapıldığı ve çoğu konuğun Covid-19 testi yaptırdığı için katıldığı açıklandı.

Ballon d'Or’un son kazananı oydu

Futbol camiasının en prestijli ödüllerinden olan Ballon d’Or’u son kazanan isim Lionel Messi’ydi. 2021 Ballon d’Or’unu kazanan başarılı futbolcu daha öncesinde de 6 kez aynı ödülü kazanmış, 5 kere ikinci ve bir kez ise üçüncü olmuştu.