Mesut Bakkal'dan Emre Akbaba ve Merih Demiral'ın transferi hakkında açıklama!

16 Ağustos 2018 03:32- Son Güncelleme - 16 Ağustos 2018 01:06
Google news abonelik

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, TRT Spor'da açıklamalarda bulundu. 

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Bakkal, ismi sıklıkla Galatasaray'la anılan Emre Akbaba'nın transferi hakkında da önemli ifadeler kullandı. 

İşte Mesut Bakkal'ın sözlerinden önemli satır başları:

"Emre'nin transferi şöyle yaptık. Açık konuşayım. Emre gidecek diye ben başka bir 11 denediğim için 11'de oynamadı. Ne antrenmanda ne de fiziksel açıdan bir sorun yok. Giderse önümüze bakarız, gitmezse oynatırız. İki haftamız kaldı. Hergün bir yerlere gidiyor. Benim gönlümden geçen kalırsa oynayacağım bir oyuncu. İnanın net bir şey yok her an bir şey olabilir. Çok sorun yaşacağımızı düşünmüyorum. Aramızda bir sorun yaşacağımızı sanmıyorum. Transferle artık uğraşımıyoruz. Giderse gidecek, kalırsa kalacak. Emre bizim önemli oyuncularımızdan bir tanesi. Emre'ye verilen bir söz var. Teklif olursa gönderilecek. Benim de istediğim takımım yıpranmaması. Artık herkes her şeyi çok iyi takip ediyor"

Merih Demiral yorumu

"Merih Demiral bizim özellikle istediğimiz bir oyuncuydu. Menajer arkadaşlar bizi tercih ettiler. A Miili takıma düşünülecek bir oyuncu. Bugün ilk antrenmanını çıktı. Hazır bir oyuncu. Takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Yönetim de bizi kırmadı. Aldı geldi. Biz geçen seneki kadroyu dağıtmadık. İçeriye aldığımız 5 oyuncuyla öncelikle içerdeki kadroyu bozmadan bunları adepte etmek lazımdı. O da oldu. Önceliğimiz sıkıntı çekmeden ligi bitirmek. Ben iyi şeylerin olcağını düşünüyorum. İlk maçı kaybettik. Maça önemli olan istikrarı sağlamak. Elimizdeki kadro ligi zorlayacak bir kadro her şeyin iyi olacağına inanıyorum"