Mesut Bakkal'dan transfer açıklaması! Emre Akbaba, Bobo...

Alanyaspor teknik direktörü Mesut Bakkal gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Peki, Emre Akbaba Alanyaspor'dan ayrılacak mı? Bobo Alanyaspor'a mı transfer olacak? İşte detaylar...
5 Temmuz 2018 22:42- Son Güncelleme - 6 Temmuz 2018 01:42
Google news abonelik

Alanyaspor teknik direktörü Mesut Bakkal, beIN Sports'a özel açıklamalar yaptı.

Mesut Bakkal'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Hazır bir takımım var zaten çok fazla dokusunu bozmak istemiyoruz. Gassama ile anlaşamadık yerine Baiano aldık ve kendi oyuncumuz Djalma Campos aldık. 

Üretkenlik katacaktır, Bobo ile anlaşmak üzereyiz. Ayrıca Eskişehirspor'dan Hasan Ayaroğlu ve Kaan geldi. Takımı güçlendirmek adına transfer yaptık. 

Emre yine takıma katıldı. Emre şu an takımda, transfer konusunda devamlı basından gündeme geldi. Emre'nin önünü açma anlamında, daha iyi yerlerde olması anlamında karar vereceğiz ben izin verdim, yönetimde önünü açacaktır ama kaldığı zaman hiç sorun çıkartmadan oynayacak bir oyuncu. Kulüpler bir şekilde böyle yaşayacaktır.

Satacağız, para kazanacağız diğerlerinin parasını vereceğiz. Ederini bulursa Emre gidecektir ama kalırsa faydalı olacaktır. 

Onunla çalışmaktan mutluyum, çok iyi bir kaptan. Bobo konusu çözdük gibi ufak tefek sorunlar vardı hafta başında takıma katılacak gibi. İstediğimiz bir oyuncu inşallah alırız. Ligi bilen bir oyuncu iki senedir 25-27 gol arası atıyor.