Mesut Özil, Exxen ile anlaştı! Acun Ilıcalı...

Fenerbahçe haberleri... Fenerbahçe'nin dünya yıldızı Mesut Özil, Acun Ilıcalı’ya ait Exxen ile bir belgesel için de el sıkıştı. ‘Mesut Özil Belgeseli’, tıpkı Amazon Prime’da yayınlanan Manchester City ve Tottenham belgeselleri gibi çok kapsamlı bir çalışma olacak... İşte detaylar...
20 Ocak 2021 12:11- Son Güncelleme - 20 Ocak 2021 12:17
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER 

Fenerbahçe yeni yıldızı Mesut Özil’i İstanbul’a getirirken resmi açıklama için gün sayılmaya başlandı. Sarı lacivertliler 32 yaşındaki futbolcunun karantina süresini bitmesini bekliyor. Özil'in karatinaardından sağlık kontrolünden geçecek ve görkemli bir imza töreni düzenlenecek.

Exxen ile anlaşmaya vardı

Yıllık 4 milyon Euro garanti ücret kazanacak olan Mesut Özil’in 3.5 yıllık sözleşmesinde başarı ve performans bonusları da yer alacak. Tecrübeli oyuncu medya patronu Acun Ilıcalı’ya ait Exxen platformu ile bir belgesel için anlaşmaya vardı.

‘Mesut Özil Belgeseli’

Hürriyet gazetesinin haberine göre ‘Mesut Özil Belgeseli’, tıpkı Amazon Prime’da yayınlanan Pep Guardiola ve Jose Mourinho belgeselleri gibi çok kapsamlı bir çalışma olacak. Exxen’in Fenerbahçe ile de 12 bölümlük bir belgesel anlaşması yaptığı ifade edildi.

Türkiye tarihinin en büyük anlaşmalarından biri olacak

Yine spor giyim firması Puma ile Fenerbahçe arasındaki gelecek yıl gerçekleşecek forma sponsorluğu da Türkiye tarihinin en büyük anlaşmalarından biri olacak. Mesut Özil de daha önce Londra’da iken anlaşmaya vardığı Puma’nın reklam yüzü olacak. Bu anlaşmalar sayesinde hem futbolcu hem de Fenerbahçe kulübü ciddi miktarlarda gelir elde edecek.