AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mesut Özil ısrar etti, Fenerbahçe 3 yıllık teklif yaptı!

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 26 Ara 2021 - 08:52 / Son Güncelleme : 26 Ara 2021 - 11:49

Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları sürerken, Mesut Özil'in ısrarı üzerine başkan Ali Koç'un ünlü teknik adama 3 yıllık teklif yaptığı ileri sürüldü.

Sabah'ta yer alan habere göre; Fenerbahçe'de teknik direktör arayışında yeniden Joachim Löw ismi gündeme geldi. Daha önce devre arasında takım devralmayacağını bildiren Alman teknik adama, başkan Ali Koç'un son bir hamle ile 3 yıllık sözleşme teklif ettiği iddia edildi. 

İddianın sahibi İtalyan gazeteci Nicolo Schira, sosyal medya hesabından Fenerbahçe'nin Alman teknik adamdan cevap beklediğini de yazdı.

Ali Koç, Bilic'i istiyor ama...

Altı aylık teknik adam arayışından taraftar tepkisi üzerine vazgeçen Başkan Koç'un gönlündeki isim ise Slaven Bilic... Ancak Mesut Özil'in Löw ısrarı üzerine bu konuda tekrar hamle yapıldı. 

Bilic 3 Ocak'tan sonra gelebilir

Bu transferde olumlu bir gelişme olmaması halinde ise Fenerbahçe yine A planı olan Bilic'e dönecek. Hatta Hırvat teknik adamın Çin Ligi'nin 3 Ocak'ta sona ermesinden sonra İstanbul'a gelip sarı-lacivertliler ile sözleşme imzalayacağı da kulislerde konuşuluyor.

Kabul etmedi

Alman Milli Takımı'nı bıraktıktan sonra şu an takım çalıştırmayan 61 yaşındaki Joachim Löw, Fenerbahçe'nin ısrarlı tekliflerini daha önce de kabul etmemişti.