Mesut Özil'den Fenerbahçe sözleri! 'Neler olacağını bilemiyorum'

Mesut Özil'den Fenerbahçe sözleri! Özil Bein Sports'a açıklamalarda bulundu. Arsenal'in 31 yaşındaki orta sahası, Fenerbahçe'ye transfer iddialarını da değerlendirdi. İşte detaylar...
15 Ocak 2020 19:14- Son Güncelleme - 15 Ocak 2020 19:16
Google news abonelik
Mesut Özil'den Fenerbahçe sözleri! 'Neler olacağını bilemiyorum'

Arsenal'in 31 yaşındaki orta saha oyuncusu Mesut Özil, Bein Sports'a açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ile ilgili hakkında çıkan transfer iddialarını da değerlendiren Özil'in açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

''Arteta oyuncuları anlayabilir''

Arteta’nın hikayesi biraz farklı. Futbolu bırakalı çok zaman olmadı bu nedenle oyuncuları anlayabilir. Oynanan oyundan zevk alma konusunda Arteta başarılı birisi. Sezon başında çok puan kaybı yaşadık. Bunların telafisini umuyoruz. Bu seneki hedefimiz ligi ilk 4 içerisinde biritmek olmalı. Bir oyun kurucuyum ve bu pozisyonda oynamayı seviyorum. Taktikleri belirleyen kişi antrenördür. Takımların bir defansif ve iki ofansif orta saha ile oynadığını görüyorum. Zaman zaman biz de bunu yapıyoruz. 

Fenerbahçe'ye transfer iddiaları...

Buradaki bu sene ve seneye de devam edecek kontratımdan çok memnunum. Şimdiden geleceğin ne getireceğini söylemek doğru olmaz. Gelecek konusunda ben de heyecanlıyım ama neler olacağını bilemiyorum. 

 

Gole sevinirken dikkat!