Mete Gazoz, Olimpiyat Şampiyonu Olduğu Oku Depremzedelere Bağışlıyor

Akın Ungan
15.02.2023 - 16:51 | Son Güncellenme: 15.02.2023 - 17:03

Milli okçu Mete Gazoz, Olimpiyat Şampiyonu olduğu 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda kullandığı oku depremzedeler için açık artırmaya çıkardı. İşte detaylar.

AJANSSPOR HABER

6 Şubat günü meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler Türkiye'yi sarstı. Toplam 10 ilde can kaybının yaşanmasına neden olan feci afetin ardından bölgeye yardım kampanyaları düzenlendi. Spor dünyası da yapılan yardımların ön saflarında yer aldı.

Mete Gazoz, olimpiyat şampiyonu olduğu oku bağışlıyor

Milli okçu Mete Gazoz da depremzedelere başlatılan yardım kampanyasına katıldı. Gazoz, olimpiyat şampiyonu olduğu oku açık artırmaya çıkararak, elde edilen gelirin depremzedelere bağışlanacağını açıkladı.

Mete Gazoz açıklama yaptı

Mete Gazoz, şampiyon olarak tamamladığı 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda kullandığı oku açık artırmaya çıkardığını açıkladı. Gazoz, yaptığı duyuruda, "Socrates Dergi tarafından, geliri depremden etkilenen çocuklarımızın eğitiminde kullanılmak üzere başlatılan açık artırmada ben de Olimpiyat Şampiyonu olduğum 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda kullandığım okumu bağışlıyorum" dedi.

İlgini Çekebilir
Galatasaraylı sporcular maaşlarını afetzedelere bağışladı!
Habere Git

"Şu an için güncel teklif 80.000 TL"

Milli okçu, gelen güncel teklifi de açıkladı. Mete Gazoz, "Şu an için güncel teklif 80.000 TL. Teklif vermek ve diğer birçok kıymetli eşyanın açık artırmasına katılmak için SocratesSahada.com adresini ziyaret edebilirsiniz" ifadelerini kullandı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler