Erman Toroğlu'ndan Mete Kalkavan'a: "Hakem Değil!"

İsa Kethüda
20.03.2023 - 09:24 | Son Güncellenme: 20.03.2023 - 09:30

Fenerbahçe, olaylı geçen maçta Alanyaspor'u deplasmanda mağlup etti. Ünlü yorumcu ve eski hakem Erman Toroğlu maçın hakemi Mete Kalkavan'ı eleştirdi...

Ünlü yorumcu ve eski hakem Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin Alanyaspor deplasmanında 3-1 kazandığı olaylı maç hakkında açıklamalarda bulundu. Toroğlu, maçın hakemi Mete Kalkavan'a da göndermede bulundu. İşte detaylar...

"Mete Kalkavan iyi çocuk, hoş çocuk ama hakem değil"

Sabah'a konuşan Toroğlu, "Mete Kalkavan iyi çocuk, hoş çocuk ama hakem değil. Hâlâ maç veriyorsun. Ben yıllardır söylüyorum. Adam FIFA oldu. FIFA sen bize yaramazsın diye geri gönderdi. Hakem kuralla olmaz. Hakem doğulur. 

"Hangi kartı vereceğin belli değil"

Elini arka cebine at, göğsüne at. Hangi kartı vereceğin belli değil. Sahaya çıkarken en son duanı edersin çıkarsın. Saatinin yeri, sarı kartın yeri, kırmızı kartın yeri bellidir. Hakem operasyonu yapılırken bu operasyon olmasın diyenler şimdi ağlamayacaklar.

İlgini Çekebilir
Fenerbahçeli oyuncu için flaş yorum: "Heykelini dikin!"
Habere Git

"Bu işi engelleyenler ağlamasın"

Bu işi engelleyenler ağlamasın. Bu bir bataklık, bataklığı kurutman lazım. Fenerbahçe'de Alanyaspor defansına karşılık Arda Güler tipinde adam lazım. Araya top atacak, hareket edecek.

Emre Mor biraz kendine oynuyor ama bakın oyuna girince de nasıl iş yapıyor. Fenerbahçe, Alanyaspor karşısında şampiyonluğa gidecek bir havada oynamadı. Bireysel oyuncularıyla işi bitirdi.

"Fenerbahçe, Enner Valencia'nın sırtına binmiş gidiyor"

Fenerbahçe, Enner Valencia'nın sırtına binmiş gidiyor. Adama da gerçekten günah. Ne kadar daha götürecek bu adam sizi. Her şeyi o yapıyor. O yaparsa oluyor. O çalım atarsa adam eksiltiyor, o girerse penaltı kazanıyorsun. O gol atarsa kazanıyorsun.

İlgini Çekebilir
Galatasaray yönetimi yıldız oyuncu için harekete geçti!
Habere Git

"Helal olsun aldığı para"

Valencia'ya kesinlikle ama kesinlikle biraz yardım gerek. Adam yorgun ama oynamak da istiyor. Helal olsun aldığı para. Tam örnek. Böyle oynayınca 25 tane golü de atıyorsun tabii ki.

"Jesus niye bu kadar sinirlendi anlamadım"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus niye bu kadar sinirlendi anlamadım. Gecenin özetini uzatmadan yapayım. Alayanspor gerçekten kötü bir takım. 

Böyle aciz bir şekilde defans yapan takım son zamanlarda görmedim. Altay maçın ikinci yarısında yere bile yatmadı. Fenerbahçe üzerine gelmeyen rakibine karşı daha rahat kazanmalıydı" dedi. 

İlgini Çekebilir
Beşiktaş 3 oyuncu için kararını verdi! Maaşı 3 katına çıkacak...
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler