Metin Öztürk: "Ahmet Oğuz Çok Delikanlıymış"

İsa Kethüda
20.03.2023 - 11:46 | Son Güncellenme: 20.03.2023 - 11:53

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk, gündeme dair açıklamalar yaptı. Öztürk, Ahmet Oğuz ve Jorge Jesus hakkında da konuştu. İşte Öztürk'ün açıklamaları.

Galatasaray kulübün ikinci başkanı Metin Öztürk, oynadıkları son iki maçta tartışmalı hakem kararlarıyla karşılaştıklarını savunarak “Bugün pek çok takıma haksızlık yapılıyor. Herkes için adalet olmalı. Konyaspor maçında yapılan hareketin kırmızı kart olduğunu tribünden gördük, yan hakem görmedi mi? VAR görmedi mi?” ifadelerini kullandı. 

Hürriyet'in Ajans 1905'ten derlediği habere göre Öztürk, Konyaspor'da forma giyen Ahmet Oğuz'un yapmış olduğu açıklamalar ve Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus'un play-off sözleri hakkında da konuştu.

"İki maçtır iki net kırmızı kartımız verilmiyor"

G.Saray Kulübü İkinci Başkanı Metin Öztürk, son dönemlerde maç yönetim standartlarının düştüğünü savunarak, iki maçtır net kırmızı kartlarının verilmediğini öne sürdü. Öztürk yaptığı açıklamada “İki maçtır iki net kırmızı kartımız verilmiyor.

İlgini Çekebilir
Galatasaray yönetimi yıldız oyuncu için harekete geçti!
Habere Git

"Yan hakem görmedi mi? VAR görmedi mi?"

Pek çok takıma haksızlık yapılıyor. Herkes için adalet olmalı. Konya maçında yapılan hareketin kırmızı olduğunu tribünden gördük, yan hakem görmedi mi? VAR görmedi mi?” dedi.

"Ahmet Oğuz çok delikanlıymış"

Öztürk, Konyasporlu Ahmet Oğuz’un da Dubois’ya yaptığı hareketin kırmızı kartlık olduğunu itiraf ettiğini hatırlatarak “Konyalı futbolcu Ahmet Oğuz çok delikanlıymış, çıktı yaptığını açıkladı” diye konuştu. 

"Biz hakeme falan sığınmadan tüm maçları kazanacağız"

Her şeye karşın takımlarına güvendiklerinin altını çizen sarı kırmızılı yönetici “Biz hakeme falan sığınmadan tüm maçları kazanacağız. Kalan maçları kazanacağız, bizim işimiz kendimizle... Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz” ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Aslan'da Yusuf Demir gelişmesi!
Habere Git

"Jorge Jesus seviye olarak muhatabımız değil"

Metin Öztürk, sezon sonunda play-off oynanması gerektiğini savunan F.Bahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile ilgili bir soruya da “Jorge Jesus seviye olarak muhatabımız değil. Kendisi Fenerbahçe çalışanı. Bu arkadaş herhalde sezon sonu başka bir ülkeye gider. Kendi işvereni ona gerekli yanıtı verecektir” ifadelerini kullandı.

"MHK bundan ders çıkarır"

Öztürk, MHK’nın yayıncı kuruluşla görüntü konusunda iletişime geçmesiyle ilgili de “MHK bundan ders çıkarır. Umarız kasıt yoktur” dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler