Metin Öztürk'ten Burak Elmas Yönetimine: "İBRA İronimizi Anlamayanlara..."

İsa Kethüda
06.03.2022 - 14:32 | Son Güncellenme: 06.03.2022 - 16:29

Galatasaray haberleri... Süper Lig takımlarından Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Metin Öztürk, Konyaspor yenilgisi sonrası yönetime göndermede bulundu.

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi ve Galatasaray Başkan Adayı olarak son seçime giren Metin Öztürk, 2-0 alınan Konyaspor mağlubiyeti sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

"Pes artık"

Öztürk paylaşımında, "116 yılda bizi getirdikleri nokta Göztepe ve Rize’nin mağlubiyetine sevinir olmak. PES artık. İBRA ironimizi anlamayanlara da sevgiler" ifadelerini kullandı. 

İbra etmeyecek

Metin Öztürk ve ekibi, sarı-kırmızılı kulübün mart ayındaki Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Burak Elmas ile yönetimini ibra etmeyecek.


Metin Öztürk ayrıca daha önce, "Merak etmeyin bir oy da benden, ben de sizi ibra edeceğim." demişti. 


19 Mart 2022 tarihinde yapılması planlanan Galatasaray Kulübü Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 26 Mart’ta düzenlenecek.

Burak Elmas'a karşı aday olmuştu

Bilindiği üzere, Öztürk son seçimde başkan Burak Elmas'a karşı aday olmuş ve Eşref Hamamcıoğlu'nun ardından seçimde en çok oy (893 oy) alan üçüncü isim olmuştu.

İşte sarı-kırmızılı takımda yapılan son seçimde adayların aldığı oy sayısı:

  • Burak Elmas: 1541 oy
  • Eşref Hamamcıoğlu: 1500
  • Metin Öztürk: 893
  • Yiğit Şardan: 679
  • İbrahim Özdemir: 92
İlgini Çekebilir
Galatasaray'dan transfer! İmzalar atıldı...
Habere Git

Metin Öztürk kimdir?

Metin Öztürk 14 Mart 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2 kız bir de erkek çocuk babası olan Öztürk'ün sigorta sektöründe 41. yılını tamamlamış olan Assistline şirketi, pazarının en büyük şirketlerinden biridir. Metin Öztürk'ün babası 30 yıl Galatasaray Adası'nın efsane müdürü Süleyman Öztürk'tür.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler