Michael Schumacher'in menajeri sessizliğini bozdu! Flaş açıklama...

13 Şubat 2019 17:06- Son Güncelleme - 13 Şubat 2019 17:12
Google news abonelik

2013 yılında Alpler'de kayak yaparken düşen ve o tarihten bu yana da yatağa bağımlı olarak yoğum bakım altında tutulan efsane Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in menajeri Sabine Kehm sessizliğini bozdu ve flaş açıklamalarda bulundu.

Sağlık durumu ve özel hayatı yıllardır son derece gizli tutulan Schumacher'le ilgili ilk açıklamaları Kehm yaptı.

Kehm açıklamalarında şunlaru söyledi;  'Korkunç kazanın üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen ailesine olan yakınlığında hiçbir şey değişmedi. Bana soracak olursanız Corinna ve Micheal mükemmel bir çiftti ve hala da öyleler. Geçmişte de olduğu gibi bugün de ailesine hala çok yakın. Micheal hep sıcakkanlı bir insandı.

'Eşine sık sık hediyeleri soruyor' 'Fakat sağlık durumu eskisi gibi olmadığı için hala dışarıda görünmek istemiyor. Ailesine ve yakınlarına yılbaşı, doğum günü gibi günlerde hediye alındığından emin olmak için eşine sık sık sorular soruyor. Böyle şeyler hep önemli olmuştur onun için. Durumunun çevresindekilere çok zahmet verdiğini biliyor ve böyle hediyelerle onlara teşekkür ettiğini düşünüyor.'

'Lütfen bizi anlayın' 'Micheal'ın en iyi ellerde olduğunu emin olabilirsiniz. Ama lütfen bizi anlayın; Micheal'in isteklerini ve son derece hassas durumda olan sağlığını korumak için hep gizlilik altında kaldık. Micheal'ın 50. yaşını sizinle kutladığımız için çok mutluyuz ve hepinize kalpten teşekür ediyoruz. ' (Skorer)