Michael Schumacher'in videosu 1 milyona yakın izlendi

15.06.2019 - 12:17 | Son Güncellenme: 15.06.2019 - 12:22

Michael Schumacher'in videosu 1 milyona yakın izlendi

Michael Schumacher’in filminin trailer’ı olarak sunulan bir video Youtube’a yüklendi. Ancak videodaki bazı görüntüler çok tatsız bulundu ve hayranlarını dehşete düşürdü.

İlk görüntüleri yayınlanacak denmişti  Schumacher’in ailesinin izniyle yeni bir belgesel filminin çekildiği ve bu filmde eski Formula1 pilotunun, Fransa’da geçirdiği kayak kazası sonrası görüntülerine ilk kez yer verileceği bilgisi heyecan yarattı.<

Videoya akın ettiler ama... Filmin trailer’ı olduğu belirtilen video büyük ilgi toplarken, efsane pilotun geçirdiği kazadan sonraki yaralı hali olduğu belirtilen görüntüler şok etti.

1 milyona yakın kişi izledi Schumacher’in kaza sonrasındaki gerçek görüntülerini ilk kez izleyeceğini düşünenlerin hücum etmesiyle video birkaç gün içinde 1 milyona yakın kişi tarafından izlendi.

Resmi video olmadığı ortaya çıktı Ameliyat masasında doktorların müdahalesi ve yaraların gösterildiği videonun fake olduğu ortaya çıktı. Michael Schumacher filminin resmi gösterimi olmadığının anlaşılması hayal kırıklığı yarattı.

Corinna’ya kötü haber geldi Öte yandan Michael Schumacher’in eşi Corinna Schumacher’i üzecek yeni bir gelişme de meydana geldi. Michael’ın kızı Gina-Maria Schumacher’in ailesiyle yolları ayırmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Gina-Marie yuvadan uçuyor Binicilik ile uğraşan ve bugüne kadar bunu İsviçre’deki evlerinin yakınında icra eden Gina-Marie’nin, ABD’ye taşınarak artık burada çalışmalarını sürdüreceği belirtildi

Mick de evden ayrılmıştı Oğul Mick Schumacher’in bir süredir Formula ile ilgili uğraşlarından dolayı evden uzakta olduğu, kızının da evden ayrılacak olmasının Corinna Schumacher için yeni bir üzüntü olduğu kaydedildi. (Skorer)

Senin için hazırladığımız haberler