AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Miguel Crespo'dan transfer ve Trabzonspor açıklaması: "Teklifi ilk duyduğum..."

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 09 Eki 2021 - 12:16 / Son Güncelleme : 09 Eki 2021 - 18:40

Fenerbahçe haberleri... Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin Fransız orta saha oyuncusu Miguel Crespo açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.

Miguel Crespo'dan transfer ve Trabzonspor açıklaması: "Teklifi ilk duyduğum..."

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe'nin Portekiz asıllı Fransız orta saha oyuncusu Miguel Crespo, antrenman sonrasında basına açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'u yenmeyi çok istiyoruz 

Fenerbahçe'nin Türkiye'nin en büyük kulübü olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Crespo, "Kendimi en iyi hissettiğim pozisyon 8 numara. Hiç şüphe yok ki Fenerbahçe Türkiye'nin en büyük kulübü. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Taraftarımız çok iyi. Sezon sonunda şampiyon olmak istiyoruz" dedi.
Gelecek hafta konuk olacakları takipçileri Trabzonspor maçı için de iddialı konuşan Crespo, "Her iki takım için de zor bir maç. Bizim için kolay bir maç olmayacak ama Trabzonspor'u yenmeyi, 3 puan almayı çok istiyoruz" dedi. 

Transferim çok çabuk gerçekleşti

Takıma geç katıldığının altını çizen Crespo, "Hocamın benden neler istediğinin farkına varıyorum. Oynadıkça kendimi bulacağım ve performansım her geçen gün artacak. Transferim çok çabuk gerçekleşti. Teklifi ilk duyduğum andan itibaren büyük gurur duydum. Pereira gerçekten büyük bir hoca. Benim gelişimim için büyük katkı sağlıyor. Burada olmaktan dolayı mutluyum. Takımıma katkı sağlamak istiyorum" dedi.

Fenerbahçe'den milli takıma gideceğim

Fenerbahçe'ye gelmeden önce kimseyle konuşmadığını belirten Crespo, geleceğe dair hedeflerini de şöyle anlattı: "Buraya gelmeden önce herhangi bir kimseyle konuşmadım çünkü az önce de söylediğim gibi transfer sürecim çok çabuk gerçekleşti. Hiç şüphe yok ki ben buraya kendimi geliştirmek için geldim. Fenerbahçe'de kendimi geliştirip milli takıma gideceğim. Kazanma baskısının, bir futbolcu için iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Bu baskı bizi daha fazla çalışmaya itiyor."