A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz Yorumcu Oldu

Ali Bozkurt
25.01.2023 - 10:09 | Son Güncellenme: 25.01.2023 - 10:58

Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Almanya Sat 1 kanalı ile yorumculuk anlaşması yaptı. Kuntz, Bundesliga'd 9 maçı yorumladı. Detaylar...

AJANSSPOR HABER

Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, Bundesliga maçlarını yorumlamak için 9 maçlık anlaşmasının bulunduğu Sat 1 TV için yine kamera önündeydi. Kuntz, maç önü ve maç sonu yorumculuğu için sahaya inerek karşılaşmaları değerlendirdi. Detaylar...

9 maç için yorumcu oldu

Almanya'da açık kanal yayın haklarını elimde bulunduran Sat 1 Televizyonu için 9 karşılaşmada yorumculuk anlaşması bulunan Stefan Kuntz, hfta sonu oynanan Leipzig- Bayern Münih maçında da yorumcu olarak Red Bull Arena'da yer aldı.

Ekranların yeni yüzü oldu

Kuntz, Bundesliga yorumculuğuna dün Bayern Münih ile Köln'ün 1-1 kaldığı maçyan sonra yine devam etti. Milli takım teknik adamı Allianz Arena'da kameralar karşısına çıkarak Sat1 TV'de karşılaşmayı yorumladı. 

Ameliyat olmuştu

A Milli Futbol Futbol Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, geçtiğimiz haftalarda dizinden operasyon geçirdi. Almanya'da dizinden operasyon geçiren Kuntz için TFF resmi açıklama yapmıştı. TFF'nin yaptığı açıklamada ise şu ifadeler yer almıştı:

"A Milli Takım Teknik Direktörümüz Stefan Kuntz, Almanya'da dizinden başarılı bir operasyon geçirmiştir. Planlı olarak yapılan bu ameliyat sonrası Kuntz'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kendisinin en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyoruz."

Kuntz da paylaşım yaptı

Kendisi de bir paylaşım yapan Kuntz; "Prof. Dr. Peter R. Aldinger ve Stuttgart Diakonie Kliniği’ndeki tüm ekibine bana göstermiş oldukları yakın ilgi için çok teşekkür ediyorum. Planlı bir diz operasyonu geçirdim ve bütün süreç çok olumlu geçti. Kısa süre sonra Türkiye’ye döneceğim. Tüm geçmiş olsun dileklerinize teşekkürler." ifadelerini kullandı.

Senin için hazırladığımız haberler