Miranda'yı Taffarel bitirecek

26.06.2018 - 08:34 | Son Güncellenme: 26.06.2018 - 11:34

Stoper arayışları doğrultusunda gündeme gelen Miranda için Galatasaray Yönetimi tarafından maliyet araştırması yapılırken, tecrübeli futbolcunun ikna edilmesi için de milli takımkampında Taffarel devreye girecek.

Kadrosunu Inter’de forma giyen Brezilya Milli Takımı’nın 33 yaşındaki stoperi Miranda ile güçlendirmek isteyen Galatasaray, formülü buldu. Sarı-Kırmızılılar, Nagatomo transferi konusunda görüşme yapılan Inter’den, Miranda’nın satılmaya uygun olup olmadığı bilgisini de isteyecek. İtalyan kulübüyle 1 yıllık kontratı kalan Sambacı için yeşil ışık yakılırse, bu kez devreye Taffarelgirecek. Dünya Kupası’nda Brezilya’nın kaleci hocası olarak görev yapan Tafo, burada Miranda ile görüşerek deneyimli savunmacıyı ikna etmeye çalışacak.

Maicon sürprizi olabilir

Bu arada Miranda transferinin gerçekleşme ihtimali belirirse, mevcut kadrodan bir başka Brezilyalı stoper Maicon için radikal bir karar alınabilir. Dolaylı yoldan transfer teklifleri alan tecrübeli futbolcunun bir başka takıma transferine izin verilerek, hem maaş bütçesinde hem de al - sat dengesinde yer açılabilir. Sarı-Kırmızılı yöneticiler özellikle bu hafta içinde ciddi girişimlerde bulunmaya hazırlanıyor.

(Fanatik)

Senin için hazırladığımız haberler