A Milli Takım- Montella görüşmesi yapıldı! Maliyeti ne kadar?

Ali Bozkurt
18.09.2023 - 14:05 | Son Güncellenme: 18.09.2023 - 14:06

A Milli Futbol Takım'da teknik direktör Stefan Kuntz ile yolları ayıran Türkiye Futbol Federasyonu, Vincenzo Montella ile ilk görüşmeyi gerçekleştirdi. Diğer öne çıkan adaylar ise Sergen Yalçın ve Abdullah Avcı...

A Milli Takım- Montella görüşmesi yapıldı! Maliyeti ne kadar?

Salim MANAV - AJANSSPOR

A Milli Takım'da 1-1 sona eren Ermenistan maçı sonrası teknik direktör Stefan Kuntz ile yollar ayrıldı. TFF, Alman teknik adamın yerine gelecek isim için çalışmalara başladı. 

TFF ilk olarak daha önce Adana Demirspor'u çalıştıran Vincenzo Montella ile masaya oturdu. Montella'nın yıllık maliyetinin 3.5 milyon Euro olması TFF'yi düşündürüyor. İtalyan taktisyen en büyük aday; ancak maliyetinın yüksek olması nedeniyle TFF, geri adım atabilir.

Abdullah Avcı görevi istiyor

TFF'nin gündemindeki diğer iki isim ise Sergen Yalçın ve Abdullah Avcı. Sergen Yalçın da Milli Takım'a sıcak bakıyor.  

Trabzonspor'u 38 yıl aranın ardından şampiyon yapan; ancak geçen sezon yolları ayıran Abdullah Avcı, Milli Takım'da yeniden görev almak istiyor. Avcı'nın "Trabzonspor'u nasıl şampiyon yaptıysam için verin daha iyisini yapacağım" sözlerini kullandığı bildirildi. 

Emre Belözoğlu'na sıcak bakılmıyor

TFF'nin gündemine Başakşehir ile yollarını ayıran Emre Belözoğlu da geldi. Ancak TFF yönetimi, tecrübesiz ve genç oluşu nedeniyle Emre Belözoğlu defterini rafa kaldırdı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler