Muammer Sürmeli: Ofsayt olduğunu söylüyorlar

21 Nisan 2018 16:54- Son Güncelleme - 21 Nisan 2018 16:54
Google news abonelik

Tetiş Yapı Elazığspor’da Teknik Sorumlu Muammer Sürmeli, Adanaspor’a 3-2 kaybettikleri maçın ardından konuştu. Sürmeli, “Talihsiz bir gol yedik. Yediğimiz golün ofsayt olduğunu söylüyorlar” diye konuştu.

“Ofsayt olduğunu söylüyorlar”

Sürmeli, “İddiamızın devam etmesi için mutlaka galip gelmemiz gerekiyordu. Oyuna kötü başladığımızı düşünmüyorum ama bir tane talihsiz gol yedik, ofsayt olduğunu söylüyorlar. Daha sonra bir oyuncu değişikliği yaptık, skoru bulduk, galibiyeti de bulduk. Yine kötü bir gol yedik, eksik kaldık. Soyunma odasında arkadaşlarımıza da söyledim, yapacağımız taktikleri yazdım. Harfiyen yerine getirdiler, ayaklarına sağlık. 2-2’yken bile eksik olmamıza rağmen net pozisyonlarımız var. Rakip takımın kalecisini kutluyorum, iyi kurtarışlar yaptı. Olmadı, elimizden gelen bu kadarmış. Hakkımızda hayırlısı, mağlup olduk. Oyuncularım mükemmel bir mücadele örneği gösterdi” dedi.

Hakem yorumu

Olmuş ile ölmüşe çare olmadığını dile getiren Sürmeli, hakemin notunu gözlemcilerinin vereceğini, kendisinin söylemesinin bir şeyi değiştirmeyeceğini kaydetti.