"Mücadele ederek çok önemli bir üç puan aldık"

Bursaspor haberleri... Bandırmaspor’u deplasmanda 2-1 mağlup eden Bursaspor’da futbolcular oldukça sevinçli. Yeşil beyazlı isimler, sosyal medya hesaplarından galibiyetle ilgili duygularını paylaştı. İşte detaylar...
8 Aralık 2020 17:45- Son Güncelleme - 8 Aralık 2020 17:45
Google news abonelik

TFF 1.Lig’in 13’üncü haftasında Bandırmaspor’u deplasmanda 2-1 yenen Bursaspor’da futbolcuların morali oldukça yükseldi. Yeşil beyazlı isimler, aldıkları üç puandan dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.

"Mücadele ederek çok önemli bir üç puan aldık"

Attığı güzel golle takımının galibiyetinde büyük rol oynayan tecrübeli futbolcu Özer Hurmacı, “Güzel yarınlar için” sözleriyle galibiyeti kutlarken, 2’inci golü kaydeden 18 yaşındaki isim Ali Akman ise: “Sahaya sağlam bir karakter koyduk, sonuna kadar mücadele ederek çok önemli bir üç puan aldık” dedi.

"Kazanmanın yaşattığı duygu tarif edilemez"

Bandırmaspor’un attığı tek golün penaltı pozisyonunda yer alan Emirhan Aydoğan, “Kazanmanın yaşattığı duygu tarif edilemez. Daha çok çalışıp formayı terletmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullanırken, verdiği mücadele ile dikkat çeken Furkan Emre Ünver de; “Zorlu mücadeleyi kazandığımız için mutluyuz. Çalışarak, gelişmeye devam” şeklindeki sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.