AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mucize Doktor 56. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Fox TV YouTube

İlk Yayınlanma : 01 Nis 2021 - 13:58 / Son Güncelleme : 01 Nis 2021 - 14:13

Mucize Doktor 56. bölüm izle. 2 yıldır Fox TV'de yayınlanan Mucize Doktor adlı dizide adım adım sona yaklaşılıyor. Ezo karakterinin diziden ayrılmasıyla başlayan süreç tıpkı çorap söküğünü andırdı. Son olarak Ferman Hekimin, yani Onur Tuna'nın diziden ayrılabileceği iddialarına yer verildi. Peki, Ferman Hekim yeni bölümde hayatını kaybedecek mi? İşte, Mucize Doktor 56. bölüm izle, yeni bölüm izle yöntemleri.

Mucize Doktor 56. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Fox TV YouTube

Mucize Doktor 56. bölüm izle. Son 2 sezondur milyonlarca kişinin takdirini toplamayı başaran Mucize Doktor dizisi adım adım finale gidiyor. Dizinin başrol oyuncularından Onur Tuna'nın diziden ayrılacak olması iddiaları bir nebze olsun doğrulanmış durumda. Nitekim, son 2 bölümdür ölüm tehlikesi yaşayan Ferman Hekimin diziden ayrılacağı söyleniyor. Peki, Mucize Doktor 56. bölümde ne olacak? Onur Tuna diziden ayrılacak mı? İşte, Mucize Doktor 56. bölüm izle yöntemleri. 

Mucize Doktor dizisi hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor?

Dış yapımdan uyarlama bir dizi olarak bilinen Mucize Doktor dizisi her perşembe günü saat 20:00'de Fox TV ekranlarından yayınlanmaktadır. 

Mucize Doktor 56. bölüm özeti

Bir daha cerrahlık yapamayacağı gerçeğiyle yüzleşen Ferman vazgeçmemeye kararlıdır. Başarı şansı çok düşük olsa da Ali, Ferman’ın elini kurtarabilmek için bütün yeteneklerini seferber eder. Diğer taraftan Demir’in ortadan kayboluşu ve Tanju’nun bölümde tek uzman kalışı bir asistan için yepyeni bir fırsat demektir. Sonunda Ferman’ın el ameliyatı başlar. Bu bir devrin sonu mu olacaktır? Yoksa her son bir başlangıç mıdır?

Bir önceki bölümde ne oldu?

Bir asker uğurlaması sırasında meydana gelen zincirleme trafik kazası bütün civar hastaneleri alarma geçirir. Ferman asistanlarla beraber olay yerine gider. Can pazarı dört bir yanda sürer, başka hastaneden bir doktor, Ali’yi sıkıştırdıkça sıkıştırır ve herkes limitinin sonuna kadar test edilirken bir de fark ederler ki, Ferman yoktur. Saatlerdir kimse ondan haber alamamıştır...

Mucize Doktor oyuncuları

Reha Özcan, Ezgi Asaroğlu, Merve Bulut, Korhan Herduran, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Murat Aygen, Hazal Türesan, Seda Bakan, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Taner Ölmez gibi isimler yer almaktadır.

Mucize Doktor 56. bölüm fragmanı

 

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı