AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mucize Doktor 57. Bölüm İzle TEK PARÇA FULL HD YouTube

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 18:47 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 19:03

Mucize Doktor dizisi bugün 57. bölümü ile yayında olacak. Dizinin yeni bölümünde Ferman Hekim'in geri dönüp dönmeyeceği merak ediliyor. Mucize Doktor'un 57. bölüm özeti, fragmanı ve oyuncuları haberimizde yer alıyor.

Mucize Doktor 57. Bölüm İzle TEK PARÇA FULL HD YouTube

Mucize Doktor dizisinde değişim rüzgarları esiyor. Bir süredir Ferman Hekimin diziden ayrılıp ayrılmayacağı konuşulurken, Ferman'ın yeri hemen dolduruldu. Muhsin Korunmaz adıyla diziye katılan Serkan Keskin, daha ilk bölümden büyük yankı uyandırdı. Dizinin yeni bölümü biraz da Muhsin Korkmaz'ın üzerinden şekillenmekle beraber ne yönde seyredeceği de meraklandırıyor. Bu nedenle dizinin sıkı takipçileri internette Mucize Doktor dizisinin 57. bölümüne dair araştırmalarını sıklaştırdı. Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanı, konusu ve oyuncuları haberimizde yer alıyor.

Mucize Doktor 57. Bölüm Özeti

Ferman sol eliyle cerrahlığa dönmeye kararlıdır ama Vuslat onun yerine çoktan birini bulmuştur. Yeni cerrah Muhsin, Ali gibi bir teşhis dehasıdır ve hastane gündemine bomba gibi düşer. Kendini tehdit altında hisseden Ali, vakayı ondan önce çözmeye karar verir. İki dahi doktor şahit olan herkesi şaşkına çeviren, kıyasıya bir mücadeleye girerler. Sonunda kazanan kim olacaktır? Ali mi? Yoksa Muhsin mi?

Mucize Doktor 57. Bölüm Fragmanı

 

Mucize Doktor dizisi hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor?

Dış yapımdan uyarlama bir dizi olarak bilinen Mucize Doktor dizisi her perşembe günü saat 20:00'de Fox TV ekranlarından yayınlanmaktadır. 

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları

Reha Özcan, Ezgi Asaroğlu, Merve Bulut, Korhan Herduran, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Murat Aygen, Hazal Türesan, Seda Bakan, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Taner Ölmez gibi isimler yer almaktadır.

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Bir daha cerrahlık yapamayacağı gerçeğiyle yüzleşen Ferman vazgeçmemeye kararlıdır. Başarı şansı çok düşük olsa da Ali, Ferman’ın elini kurtarabilmek için bütün yeteneklerini seferber eder. Diğer taraftan Demir’in ortadan kayboluşu ve Tanju’nun bölümde tek uzman kalışı bir asistan için yepyeni bir fırsat demektir. Sonunda Ferman’ın el ameliyatı başlar. Bu bir devrin sonu mu olacaktır? Yoksa her son bir başlangıç mıdır?

Mucize Doktor Yeni Bölüm Fragmanı