AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mucize Doktor 58. bölüm fragmanı İZLE FOX TV YouTube

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 20:57 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 21:12

Mucize Doktor dizisinin 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin son bölümünde yeni cerrah Muhsin Korunmaz diziye dahil olmuştu. İşte, yeni bölüm fragmanına dair detaylar...

Mucize Doktor 58. bölüm fragmanı İZLE FOX TV YouTube

Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü sona erer ermez dizinin sıkı takipçileri internette 58. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Mucize Doktor 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde Muhsin Korunmaz adlı cerrah diziye dahil olmuştu. Diğer yandan Ferman Hekim de cerrahlık kariyerini sürdürmek istiyordu. Peki yeni bölümde ne olacak? İşte, Mucize Doktor 58. bölüm fragmanı detayları.

Mucize Doktor 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor dizisinin 58. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yeni bölüme 1 veya 2 gün kala internet üzerinden paylaşılmakla beraber izleyiciye sunuluyor. Bunun dışında, her yeni bölüm için 2 farklı fragman paylaşılmaktadır. 

Mucize Doktor yeni bölüm özeti

Ferman sol eliyle cerrahlığa dönmeye kararlıdır ama Vuslat onun yerine çoktan birini bulmuştur. Yeni cerrah Muhsin, Ali gibi bir teşhis dehasıdır ve hastane gündemine bomba gibi düşer. Kendini tehdit altında hisseden Ali, vakayı ondan önce çözmeye karar verir. İki dahi doktor şahit olan herkesi şaşkına çeviren, kıyasıya bir mücadeleye girerler. Sonunda kazanan kim olacaktır? Ali mi? Yoksa Muhsin mi?

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Bir daha cerrahlık yapamayacağı gerçeğiyle yüzleşen Ferman vazgeçmemeye kararlıdır. Başarı şansı çok düşük olsa da Ali, Ferman’ın elini kurtarabilmek için bütün yeteneklerini seferber eder. Diğer taraftan Demir’in ortadan kayboluşu ve Tanju’nun bölümde tek uzman kalışı bir asistan için yepyeni bir fırsat demektir. Sonunda Ferman’ın el ameliyatı başlar. Bu bir devrin sonu mu olacaktır? Yoksa her son bir başlangıç mıdır?