AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mucize Doktor 59. bölüm FRAGMANI - FOX TV Mucize Doktor Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 19:09 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 19:12

Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 59. bölüm fragmanı, yeni bölüm özeti ve diziye dair merak edilen her şeyi haberimizde bulabilirsiniz.

Mucize Doktor 59. bölüm FRAGMANI - FOX TV Mucize Doktor Yeni Bölüm

Mucize Doktor 59. bölüm fragmanı izle. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü sona erer ermez dizinin sıkı takipçileri internette 59. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Mucize Doktor 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde Muhsin Korunmaz adlı cerrah diziye dahil olmuştu. Diğer yandan Ferman Hekim de cerrahlık kariyerini sürdürmek istiyordu. Peki yeni bölümde ne olacak? İşte, Mucize Doktor 59. bölüm fragmanı detayları.

Mucize Doktor 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor dizisinin 59. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yeni bölüme 1 veya 2 gün kala internet üzerinden paylaşılmakla beraber izleyiciye sunuluyor. Bunun dışında, her yeni bölüm için 2 farklı fragman paylaşılmaktadır. 

Mucize Doktor 59. Bölüm Fragmanı

 

Mucize Doktor Yeni Bölüm Özeti

Ali, Muhsin’e boyun eğmemeye kararlıdır. Ama Nazlı ve Ferman dışında kendine yardımcı olacak pek kimseyi bulamaz. Diğer taraftan eski birliğinden hayatta kalan son arkadaşıyla karşılaşan Doruk dumura uğrar. Ferman cüretkâr bir ameliyatla geri dönüş planı tasarlar, Ali var gücüyle Muhsin’i yenmeye çalışır ve Doruk süratle geçmişin girdabına çekilirken Muhsin büyük hamlesini yapar. Sonunda herkes kendi şeytanıyla yüzleşir. Ama kim bu yüzleşmelerden aradığını bulabilecektir?

Bir önceki bölümde ne oldu?

Ferman sol eliyle cerrahlığa dönmeye kararlıdır ama Vuslat onun yerine çoktan birini bulmuştur. Yeni cerrah Muhsin, Ali gibi bir teşhis dehasıdır ve hastane gündemine bomba gibi düşer. Kendini tehdit altında hisseden Ali, vakayı ondan önce çözmeye karar verir. İki dahi doktor şahit olan herkesi şaşkına çeviren, kıyasıya bir mücadeleye girerler. Sonunda kazanan kim olacaktır? Ali mi? Yoksa Muhsin mi?