AjanssporAjansspor uygulamasını indir

25 Ocak 2022 | Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle - ATV canlı yayın

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 25 Oca 2022 - 00:46 / Son Güncelleme : 25 Oca 2022 - 00:49

ATV'de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı merak konusu olmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle, tekrar izle, bipsiz izle gibi aramalar sürüyor. İşte detaylar...

AJANSSPOR PLUS

ATV programı Müge Anlı ile Tatlı Sert merak konusu olmaya ve izleyicileri ekrana çekmeye devam ediyor. Yaşanan olayların çözülmesiyle birlikte heyecanla sonuçlarını bekleyen vatandaşlar Müge Anlı ile Tatlı Sert programını izlemek için araştırmalar yapıyorlar. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Programın sunuculuğunu Müge Anlı yapmaktadır. Kayıp kişilerin arandığı, ailelerin kavuşturulduğu, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı bir programdır. Müge Anlı ve beraberinde avukat Rahmi Özkan ve Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen programda yer almaktadır.

14 yıldır (14 sezon) kesintisiz yayınlanan program bugüne kadar 3212 kaybı bulmuş, 181 cinayet dosyası aydınlatmış ve 930 aileyi kavuşturmuştur. Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) reytinglerine göre Türkiye'nin en çok izlenen gündüz kuşağı programıdır.

Cinayetler, kayıplar, adam kaçırma ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda bir hukukçu ve adli tıp uzmanı da yer alıyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor. Bu programda başlatılan Sevgi İzi kampanyası sayesinde, birçok kayıp bulundu. Ayrıca okuma yazma seferliği sayesinde birçok vatandaş okur yazar oldu.