AjanssporAjansspor uygulamasını indir

25 Ocak 2022 | Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa canlı izle - TV8 canlı yayın

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 25 Oca 2022 - 02:27 / Son Güncelleme : 25 Oca 2022 - 02:32

TV8'de ekranlara gelen Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa programı merak konusu olmaya devam ediyor. Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa canlı izle, tekrar izle, bipsiz izle gibi aramalar sürüyor. İşte detaylar...

AJANSSPOR PLUS

TV8 programı Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa merak konusu olmaya ve izleyicileri ekrana çekmeye devam ediyor. Yaşanan olayların çözülmesiyle birlikte heyecanla sonuçlarını bekleyen vatandaşlar Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa programını izlemek için araştırmalar yapıyorlar. Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa canlı izle ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

TV8 2 sayfa ne zaman yayınlanacak?
 

Sayfa | 25 Ocak 2022. Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa hafta içi her gün saat 08:45'te magazin gündemiyle TV8'de.

MÜGE DAĞISTANLI KİMDİR?


1968 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Müge Dağıstanlı, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya bölümünde tamamlamıştır. Gazetecilik hayatına Posta Gazetesinde başlayan Müge Dağıstanlı, burada köşe yazarlığı yapmış ve magazin müdürü olarak görev almıştır.

Radikal Gazetesi bünyesinde de çalışan Müge Dağıstanlı, burada sinema ve televizyon üzerine köşe yazıları yazmıştır. 2015 yılından bu yana sabah kuşağında yayınlanan magazin programını sunmaya devam eden Müge Dağıstanlı, partneri Gülşen Yüksel ile birlikte ilk olarak Kanaltürk TV'de yayınlanan "2. Sayfa" adlı programın sunuculuğunu yapmış, sonrasında ise Show TV'ye geçmiştir.

Şubat 2016 tarihinden beri Kanal D ekranlarında yine Gülşen Yüksel ile birlikte "Renkli Sayfalar" adlı magazin programını sunmuştur. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sundukları "Renkli Sayfalar" programı, 2016 Altın Kelebek Ödülleri'nde "Yılın En İyi Magazin Programı" seçilmiştir.

2017 yılında Reha Erdoğan ile dünya evine giren Müge Dağıstanlı'nın nikah şahitliğini Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rıfat Ababay ve uzun yıllardır birlikte televizyon programı yaptığı Gülşen Yüksel yapmıştır.

Müge Dağıstanlı şimdilerde TV8 ekranlarında Gülşen Yüksel Salt ile birlikte 2. Sayfa programını sunmaktadır.