Murat Süğlün'den Fehmi Koç açıklaması: "İleride adını daha çok duyacağız..."

25 Aralık 2018 15:23- Son Güncelleme - 25 Aralık 2018 18:23
Google news abonelik

Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

Murat Süğlün'ün açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Mustafa Kapı'nın oynaması Fehmi Koç'un oyuna girme kararını etkilemedi. Eksiğimiz çoktu. Bahadır ve Harun gibi gençlerle oynadık. Fehmi çok genç ve yetenekli bir oyuncu. İleride adından çok bahsedeceğiz. Bu eksiklerle de Fehmi'yi tamamladı. Çok da güzel oldu. Hocamızın bileceği iş ama Türk futbolu altyapıdan gelen oyuncularla bir yere gelecektir.

"Bizim için başarı..."

Biz 7 eksikle çıktık ve sonuçta 11 kişi oynadık. İlk 11'de 7 eksik varsa bu ciddi bir dezavantajdır. Fenerbahçe ikinci yarıda bizden biraz daha üstün göründü ama Boffin de çok başarılı bir maç çıkardı. Beraberlik adil bir sonuçtu. Bu kadar eksik oyuncularla sahada olduğumuz için beraberliğin iyi bir netice olduğunu söyleyebilirim. 26 puan ile ligin ilk yarısını bitirmek bizim için bir başarıdır.

Bir önceki yönetimin Bülent Korkmaz ile çalışması doğru bir karardı. Biz Bülent hocayla çalıştığımız için çok mutluyuz. Finansal olarak bir şeyleri çözerseniz takıma da sirayet eder. Çok kıymetli oyuncularımız var. Ödeme problemlerimiz oldu ama ciddi bir sorun yaşamadık. Bu takımın bu kadar puan toplaması da özgüveni gösteriyor.

"Saha zemini bakımda"

Saha zemini devamlı bakımda. Sezon başında olan bir sıkıntı vardı. Bu problemi kucağımızda bulduk. Mevsimsel şartlar da yerine gelmedi. Bu ara zemine iyi gelecek. Şu anda profesyonellerin elinde. Giderek daha iyi olacak.

Antalyaspor transfer yapacak mı?

Hocamızın transfer talebi olmadı. Amacımız şu anda mevcut oyuncuların ödemesini yapmak. Herhangi bir oyuncu satmadan transfer yapmadık. Yurt içi ve yurt dışından, bazı oyuncularımız için teklifler aldık.