• Diğerleri

Muriç transferinde son durum!

Fenerbahçe'nin Kosovalı golcüsü Vedat Muriç için Lazio'nun devrede olduğu gündemde. Golcü futbolcuya hangi takım ciddi şekilde transfer için ilgi gösteriyor? Muriç'in menajerinin transfer konusunda söylediği çarpıcı ifade ne? Tüm detaylar...
15 Nisan 2020 13:54- Son Güncelleme - 15 Nisan 2020 14:04
Google news abonelik

Fenerbahçe forması giyen Vedat Muriç ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Golcü futbolcunun transferi konusunda Lazio'nun ısrarcı olduğu iddia ediliyor. Muriç, gerçekten de Serie A'ya transfer olmayı planlıyor mu? Ayrıntılar haberde...

Muriç transferinde iddialar devam ediyor

DETAY HABER/ AJANSSPOR

Bu sezonun ne zaman biteceği bile belirsiz. Ancak; Vedat Muriç için şimdiden yarış kızıştığı iddiaları alevlendi. Fanatik'te yer alan habere göre; yıldız futbolcunun menajeri Haluk Canatar, Muriç’in, kültürel bağlar nedeniyle İtalya’ya sıcak baktığını söyledi.

Tottenham cazip bir teklif yapacak

İngiliz basını ise Mourinho’nun çok istediği 25 yaşındaki oyuncu için Tottenham’ın cazip bir teklif yapacağını yazdı. Ancak Lazio’nun Vedat Muriç’i kaptırmaya hiç niyeti yok.

Tare, en büyük koz

Tare, en büyük koz

İtalyan basınında çıkan haberlere göre Mavi-Beyazlılar, salgın sonrası hayatın normale dönmesiyle birlikte transfer avına çıkacak. Buna göre sportif direktör İgli Tare’nin ilk durağı İstanbul olacak. Haberlerde, pazarlık konusunda uzman olan ve Doğu Avrupa ile Türkiye pazarını yakından tanıyan Arnavut sportif direktör, Lazio’nun en büyük kozu olacak.

Talep 25 milyon Euro

İgli Tare’nin, Fenerbahçe ile yapacağı görüşmede masaya 20 milyon Euro’luk teklifle oturacağı öne sürüldü. Fenerbahçe Yönetimi’nin Muriç için bonservis talebi 25 milyon Euro. Tottenham’ın da resmi teklifte bulunmasıyla birlikte yıldız futbolcuyu isteyen takımların bu rakama çıkması bekleniyor.

Radyospor'a konuşmuştu

Vedat Muriç'in menajeri Haluk Canatar, Radyospor'a konuşmuş ve İtalya iddiaları hakkında açıklamalar yaptmıştı. Canatar, futbolcunun kaliteli olması sebebiyle takip edilmesinin normal olduğunu vurguluyor. 

Haluk Canatar: "Doğru adres Fenerbahçe"

Haluk Canatar: "Doğru adres Fenerbahçe"

Canatar, "İtalya'da ve Türkiye'de hiçbir basın kuruluşuna açıklamam olmadı. Koronavirüs salgını sebebiyle transfer konuşulması şu anda zaten mümkün değil. Vedat Muriç, Fenerbahçe'nin oyuncusu bizim bir kulüple görüşmemiz Fenerbahçe'ye etik olarak saygısızlık olur. Burada doğru adres Fenerbahçe'dir. Vedat'la ilgili transfer tekliflerinin olmaması anormal olur. Dünya futbolunda santrfor eksikliği var. Vedat'la da kulüplerin ilgilenmesi, oyuncuyu kulüplerin istemesi de normal. Vedat'la ilgili bir bilgi alınmak istendiğinde doğru adresin Fenerbahçe olduğunu söylüyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

Michael Jordan | Çaylak Sezonundan Sayıları ve Smaçları