Murphy, Büyükçekmece'de!

Spor Toto Basketbol Ligi ekiplerinden Demir İnşaat Büyükçekmece, Beşiktaş Sompo Japan'dan Finlandiyalı basketbolcu Erik Murphy'le anlaşmaya vardı.
5 Ocak 2016 18:58- Son Güncelleme - 5 Ocak 2016 18:58
Google news abonelik
Murphy, Büyükçekmece'de!

Demir İnşaat Büyükçekmece Kulübü Sportif Direktörü ve Basın Sözcüsü Serdar Çağlan, yaptığı yazılı açıklamada, sezonun ikinci yarısında Murphy'nin takımlarında forma giyeceğini belirterek, "Takımda eksik gibi görünen 4 numara pozisyonu için istediğimiz oyuncu Erik Murphy ile anlaştık" değerlendirmesinde bulundu.

Yeni transferin takıma hayırlı olmasını dileyen Çağlan, "Hedefimiz daha güçlü ve daha keyifli maçlar oynamak ve izleyenlere taraftarlara hoşça anlar yaşatmak" ifadelerini kullandı.

Serdar Çağlan, sezon öncesi düşledikleri birçok adımı 4-5 ay içinde atmayı başardıklarını anlatarak, "Kadromuz diğer rakiplere göre daha mütevazı ve dar, ancak inanç bizi bu günlere getirdi" şeklinde görüşlerini aktardı.

Power-forvet mevkisinde görev yapan 25 yaşında 2,08 metre boyundaki Erik Murphy, sezon öncesi Beşiktaş Sompo Japan'la 2 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Kendi kalesine öyle bir gol attı ki...