Mustafa Bozbağ: “Aykut’un sakalını sorun etmedim! Rakibin önemi yok!”

20 Aralık 2018 14:56- Son Güncelleme - 20 Aralık 2018 15:00
Google news abonelik

Mustafa Bozbağ’dan Fenerbahçe maçı öncesi gündem yaratacak açıklama: “Aykut’un sakalını sorun etmedim! Rakibin önemi yok!”

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Mustafa Temel Bozbağ, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuştu. İşte detaylar...

Fenerbahçe yorumu...

Fenerbahçe maçı hakkında konuşarak sözlerine başlayan Mustafa Temel Bozbağ, “Fenerbahçe maçı öncesinde çok eksiklerimiz var. Kadro dışı oyuncularımız ve sakat oyuncularımızın olması bizim için handikap. Türkiye Kupası’nda hedefimiz yok. Gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Giresunspor kendi sahasında futbolunu oynarsa rakibin kim olduğu ve başında kimin olduğunun önemi olmaz” dedi.

‘Sakalını sorun etmedim’

Kongrede aday olmayacağını ifade eden Başkan Bozbağ, Akut Demir hakkında ise “Aykut ile Muhammet Reis arasındaki diyalog soyunma odasında değil kulüp binasında yaşandı. Aykut Demir'i transfer ettiğimde çok ciddi tepkiler aldım. Aykut Demir’in geçen sezondan bir lira alacağı yok. 3 aylık süreçte ödemeler olmadı. Ben şunu anlıyorum. Aykut Demir, Giresunspor'u benimsememiş. Aykut ilk geldiğinde bana çok tepki geldi. Fakat ben kimsenin sakalını sorun etmedim. Aykut’un TFF'ye şikayet etmesi ona yakışmadı” ifadelerini kullandı.