Mustafa Cengiz: Bu kupa camiamızın başarısı

19 Nisan 2018 00:31- Son Güncelleme - 19 Nisan 2018 00:31
Google news abonelik
Mustafa Cengiz: Bu kupa camiamızın başarısı

Mustafa Cengiz, Galatasaray'ın EuroCup şampiyonluğuyla ilgili konuştu! Cengiz, "Ben hepsine camia adına teşekkür ederim" dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Cansever ile Mahmut Recevik, Galatasaray Spor Kulübü Muhasip Üyesi Okan Böke ve Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı, EuroCup Women şampiyonluğunun ardından Galatasaray Televizyonu’ndan İbrahim Demir’e açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz, “Bu başarı, Ali Sami Yen’den bu yana gelen yönetimlerimizin, oyuncuların, taraftarın, teknik heyetimizin, basketbolla ilgili yöneticilerin başarısı. Ben hepsine camia adına teşekkür ederim” dedi. 

Ömer Cansever ise şampiyonlukla ilgili olarak “Çok yorulduk, çok da heyecanlıydık ama bu kupayı hak ettik. Camiamıza hayırlı olsun. Nice güzel şampiyonluklar hep bizimle olsun. Taraftarlarımızı yarın havalimanına bekliyoruz. Çok iyi mücadele ettik. Taraftarlarımız burada da bizi yalnız bırakmadı. Dünyada onlar gibi bir ikincisi yok. Galatasaray’ın da büyüklüğü burada” ifadelerini kullandı.

Mahmut Recevik de gelecek sene için çalışmaların devam ettiğinin altını çizerek “Çok güzel bir mücadele oldu. Çok mutluyuz. Kupa Galatasarayımıza hayırlı olsun. Ali Sami Yen başkanın dediği ‘Maksadımız Türk olmayan takımları yenmek’ sözünü bir kez daha gerçekleştirdik. Gelecek sene için çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Okan Böke ise “İnşallah bunun devamı voleybolda da gelir” dedi ve “Buraya kadar gelen taraftarın, koçun, oyuncuların ellerine sağlık. Muhteşem bir gece geçiriyoruz” şeklinde görüş belirtirken; Erol Özmandıracı “Sözün bittiği yer, kupanın alındığı noktadayız. Koca bir sezonun emeğini aldık. Bu kadroyu gelecek sene daha da geliştirip büyük başarıları devam ettirmek istiyoruz. Mayıs’ta seçim var; inşallah seçim sonrasında çok yoğun bir çalışma içine gireceğiz” dedi.