Mustafa Cengiz: "Taraftarımız varsa biz de varız"

27 Mart 2019 02:17- Son Güncelleme - 26 Mart 2019 23:26
Google news abonelik
Mustafa Cengiz: "Taraftarımız varsa biz de varız"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, CEV Cup Final'inin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Taraftar varsa biz de varız" diyen Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde:

Türk voleybolu ve Galatasaray voleybolu için çok önemli bir adım. Türkiye’ye voleybolu getiren Galatasaray tarihinde ilk defa final oynadı. Biz buraya kısıtlı bir bütçeyle geldik. Nedim Hocamızı, tek tek bütün oyuncularımızı, şube sorumlumuz Okan Böke’yi ve özellikle taraftarımızı tebrik ediyorum. Bizler onlar var olduğu için varız, onlar bizimle beraber. Biz de taraftarız. Bütün genel kurul üyeleri de taraftar. İyi ki varlar, onlar var olduğu sürece biz de varız.

Galatasaray’ın karakterinde ve DNA’sında şampiyonluk vardır. Hocamda da aynısı var. Hocam ikinciliğe bile üzgün. Nedim Hocamız aynı zamanda Milli Takımın da hocası. Şampiyon da olacağız. Bütçemizin on katı rakibimizin bütçesi. Bunu bir mazeret olarak söylemiyorum. Bizim 700 bin, onların 7 milyon. Kısıtlı bütçeyle gelmemize karşın Türk voleybolunu özellikle olimpik bir dalda en iyi şekilde temsil ettiği için hocamızı tebrik ediyorum. Taraftarımıza özellikle teşekkür ediyorum. Diğer bütün kupalarda mücadele eden bütün Türk takımlarına candan başarılar diliyorum. Dilerim ki Galatasaray hepsinin tepesinde olur, Dünya’nın tepesine yürüyüşüne devam eder.