Mustafa Cengiz'in seçim hediyesi belli oldu! O isim...

28 Mayıs 2018 08:57- Son Güncelleme - 28 Mayıs 2018 08:57
Google news abonelik
Mustafa Cengiz'in seçim hediyesi belli oldu! O isim...

Ezici bir üstünlükle yeniden başkan seçilen Mustafa Cengiz ve ekibi, taraftarın sevgilisi Yuto Nagatomo'nun bonservisini almak için harekete geçti. Başkan Cengiz'in seçim ödülü olarak Japon yıldızı düşündüğü belirtilirken, Nagatomo da Sarı-Kırmızılı takımda kalmak istiyor.

Galatasaray'da 4 adaylı kongrede tarihi bir zafer elde ederek başkan seçilen Mustafa Cengiz, transfer çalışmalarına hemen başladı. İlerleyen günlerde teknik patron Fatih Terim'le gidecek ve kalacak isimlerle ilgili toplantı yapması beklenen Cengiz'in taraftara seçim hediyesi olarak Yuto Nagatomo'yu düşündüğü öğrenildi. Devre arasında înter'den geldiği Sarı-Kırmızılılar'da adaptasyon sürecini çok çabuk atlatan ve formayı kapan Japon sol bek, sergilediği özverili futbolla 21. şampiyonluğun sembol isimlerinden biri olmayı başardı.

İTALYAN BASINI DA YAZDI

Hem saha içinde hem de saha dışında örnek bir profil sergileyen Nagatomo'nun gelecek sezon da takımda olmasını isteyen başkan Cengiz, 31 yaşındaki oyuncunun bonservisini alarak taraftarı ilk hediyeyi vermek istediği belirtildi. Ayrıca İtalyan medyası da Japon yıldızın durumuyla yakından ilgileniyor. Çizme basını, Sarı-Kırmızılı yönetimin bonservisi İnter'de bulunan Yuto Nagatomo için 3 milyon euroyu gözden çıkardığını ve bu transferi bitirmek için kararlı olduğunu yazdı. Japon futbolcunun da kariyerine G.Saray'da devam etmek istediği bilinirken, ilerleyen günlerde bu transferle ilgili resmi adımları atılması bekleniyor.

(Habertürk)

Böyle gol 40 yılda bir görülür